Screen liga mazdy

Wyniki 2. rundy ligi Mazdy iRacing



Choć Oran Park nie zachęcił wielu kierowców do udziału w naszej lidze Mazdy, to było ciekawie i dość kulturalnie. Zobaczcie wyniki i klasyfikację.

Rywalizowaliśmy w 3 finałach liczących od 13 do 18 osób. Przypominam, że od tego sezonu sumujemy po każdej rundzie również incydenty. Punkty za najlepszy czas okrążenia i awans o najwięcej pozycji są przyznawane w każdym finale.

Powtórkę naszej rywalizacji w obu finałach obejrzycie tutaj.

Oto wyniki. Sprawdźcie, czy wszystko się zgadza:



MNameGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Przemyslaw Martyna1-00.00046.616141006106
2Lukasz Blaszczyk10-01.42946.556792395
3Lukasz Dziemidok8-04.64446.55468686
4Leszek Kazusek5-09.80346.84458282
5Bart?omiej K?dzia3-10.08246.4001178583
6Krzysztof Gruszka313-10.70146.65937474
7Damian Serdiuk24-12.39946.80057070
8Rafael Lesny2-23.13046.8011666470
9Grzegoorz Olech12-23.61346.544116464
10Maciej Bochuzynski6-27.36746.91576262
11Andrzej Szeletycki19-28.51246.949860363
12Grzegorz Pudelko7-29.97746.763125858
13Maciej Lewandowski415-40.90847.057145656
14Wojciech Buczkowski218-1 L46.677105454
15Lukasz Wojkowski216-1 L47.150752355
16Marceli ?ukowski11-2 L46.598175151
17Marek Lebica14-2 L47.04185050
18Greg Stan9-3 L46.791144949
19Pawel Syrek2-22.49846.76364848
20Patryk G�rniak11-29.53647.35464747
21Maciek Sudenis6-34.11447.189124646
22Mateusz Cieslicki5-36.89447.195124545
23Wojciech Przeworczyk213-37.28547.421124444
24Bartlomiej Gad3-42.93446.89894343
25Aleksandra Dudek10-44.26747.013134242
26Bartosz Rulko212-52.52947.319104141
27Marek Krzyszkowski9-6 L47.234124040
28Pawel Pawluk7-29 L47.137143939
29Marcin Karbarz2-00.00047.06513838
30Michal Wojtala4-00.46347.14353737
31Wojtek Filipiak5-08.48547.004236339
32Mateusz Lampart21-13.15247.29923535
33Pawel Pociecha9-25.52847.308534337
34Dariusz Wojda6-33.98047.25783333
35Łukasz Dorociński11-38.22647.458113232
36Szymon Mroczek8-38.79547.141123131
37Rafal Kisiel13-2 L47.568113030
38Artur Bajus10-2 L47.239152929
39Wojciech Nowakowskii7-2 L47.266172828
40Andrzej Olejniczak212-3 L47.230112727
41Konrad Mederowski3-38 L52626

Oto klasyfikacja generalna po 2 rundach:

MKierowcaIncI rundaII rundaSuma
1Przemyslaw Martyna2190106196
2Bart?omiej K?dzia257483157
3Lukasz Blaszczyk234595140
4Rafael Lesny286670136
5Krzysztof Gruszka3146074134
6Lukasz Dziemidok194786133
7Damian Serdiuk2195270122
8Maciej Bochuzynski274862110
9Miroslaw Nastalczyk4106106
10Maciej Lewandowski3294956105
11Andrzej Szeletycki264163104
12Grzegorz Pudelko144658104
13Dariusz Kosmider79797
14Pawel Syrek25464894
15Grzegoorz Olech13286492
16Marek Krzyszkowski21514091
17Mateusz Cieslicki22444589
18Greg Stan30394988
19Aleksandra Dudek33454287
20Lukasz Wojkowski215315586
21Marek Lebica20365086
22Jan Bocho18282
23Leszek Kazusek58282
24Bartlomiej Gad18374380
25Marceli ?ukowski34295180
26Pawel Tyburski27878
27Wojciech Przeworczyk223324476
28Robert Pyrek297070
29Adam Zadura376767
30Patryk G�rniak10204767
31Szymon Mroczek16333164
32Dawid Mirek136262
33Mateusz Lampart25263561
34Michal Wojtala14243761
35Mike Mielczynski35858
36Radek Lapacz65656
37Lukasz Oslislok65454
38Łukasz Dorociński19223254
39Wojciech Buczkowski105454
40Konrad Mederowski12272653
41Wojciech Nowakowskii24252853
42Wojtek Filipiak12143953
43Bartosz Rulko230114152
44Artur Bajus26212950
45Slawomir Reinke295050
46Rafal Kisiel23183048
47Maciek Sudenis124646
48Mariusz Kobylarz44040
49Andrzej Olejniczak227122739
50Pawel Pawluk143939
51Krzysztof Koziel123838
52Marcin Karbarz13838
53Pawel Pociecha53737
54Przemysław Robak113535
55Michal Zataj2123434
56Dariusz Wojda83333
57Andrzej Kaczmarek133030
58Mateusz Bartsch122929
59Robert Galica2151919
60Michal Baran131717
61Mariusz Glanc3161616
62Wojtek Halbtuch161515
63Tomasz Szymczyk81313
64Jan Doniec111010

Przed nami teraz treningi przed kolejną rundą – tym razem drugą rundą lig LMP2/GT3. Tor Suzuka Grand Prix, setup open. Prekwalifikacje jedziemy w warunkach: 9 marca 2021, godz. 07:30, Niebo Clear, bez dynamic sky, starting track state 50%, clear marbles. Auta GT3 będą miały 50% pojemności baku.

Treningi będą odbywały się w warunkach wyścigu, a zatem z leave marbles, dynamic sky, Partly Cloudy.

Harmonogram na kolejne dni:
czwartek, godz. 20 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
piątek, godz. 20 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
sobota, godz. 21:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
niedziela, godz. 20:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
niedziela, godz. 21:00 – Grupa 1 prekwalifikacji ligi LMP2/GT3
poniedziałek, godz. 20, 21, 22 – Grupy 2, 3 i 4 prekwalifikacji ligi LMP2/GT3

Tak przedstawia się cały kalendarz blogowych lig:

TerminRundaLigaTor
26 stycznia1GT3/LMP2Legacy Daytona
2 lutego1F3Summit Point
9 lutego1MazdaOkayama Full
16 lutego2GT3/LMP2Sebring
23 lutego2F3Interlagos
2 marca2MazdaOran Park South
9 marca3GT3/LMP2Suzuka
16 marca3F3Laguna Seca
23 marca3MazdaTsukuba - 2000 Full
30 marca4GT3/LMP2Monza
6 kwietnia4F3Charlotte Roval
13 kwietnia4MazdaSummit Point Raceway
20 kwietnia5GT3/LMP2Spa
27 kwietnia5F3Monza GP
4 majaEvent SpecjalnyLosowanie
11 maja5MazdaRoval
18 maja6GT3/LMP2Road America
25 maja6F3Okayama Full
1 czerwca6MazdaLaguna Seca
8 czerwca7GT3/LMP2Watkins Glen
15 czerwca7F3Spa
22 czerwca7MazdaTBC - zgodnie z Global Mazda MX-5 Cup

Jak zacząć?

 

Kosztem udziału w naszej lidze będzie jedynie wykupienie 3-miesięcznej subskrypcji w iRacing za około 6 dolarów. Jak to zrobić?. Wystarczy kliknąć tu: https://www.iracing.com/membership/?refid=-1

Następnie trzeba wybrać 3-miesięczną subskrypcję i albo kliknąć „back” albo przejść do płatności i tam będzie miejsce na wpisanie kodu „PRHotlaps” (bez cudzysłowu). Cena powinna Wam się obniżyć do $4,88 a ostatecznie wyjdzie $5,88 czyli $27 mniej niż normalna cena za 3 miesiące.

Będziecie też mieli pole „Referred by: (email)” i będzie mi miło, jeżeli podacie tam mój e-mail: mcdon21@gmail.com – nie jest to konieczne do uzyskania zniżki, ale nic nie tracicie, a być może ja będę mógł przygotować Wam kolejne wyścigi.

Gdy już wykupicie subskrypcję, otrzymacie dostęp do podstawowych zasobów iRacing – 18 samochodów i 18 torów. Na początek przygody bez problemu Wam to wystarczy. Więcej poniżej:

Przed rozpoczęciem gry warto poczytać o prawidłowej pozycji za kierownicą i obliczyć tzw. Field of View (FOV) czyli pole widzenia. Pisali i mówili o tym mądrzejsi ode mnie – choćby tu.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 26 kwietnia

Urodził się Jean – Pierre Beltoise (85 wyścigów, 1 wygrana, 4 najszybsze okrążenia, 8 podiów).

Urodził się Johnny Dumfires (15 startów).

Urodził się Danil Kvyat (93 wyścigi, 1 najszybsze okrążenia, 3 podia).

David Coulthard odnosi 4. zwycięstwo w karierze, triumfując w GP San Marino. Po raz 100. w F1 wystartował Mika Hakkinen.

Jenson Button wygrywa GP Bahrajnu, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz 4. i ostatni w karierze z pole position ruszał Jarno Trulli, zaliczając swoje 10. podium. Włoch wykręcił też jedyne w karierze najszybsze okrążenie wyścigu. Dał również Toyocie ostatnie pole position ekipy.

Robert coraz więcej czasu spędza na torach kartingowych. Sporo w tym czasie jeździ na Pista del Mare.

Kolejny rajd Roberta Kubicy, tym razem Rajd Azorów w ERC. Polak wygrywa 5 z 7 pierwszych OS-ów, na ósmym zalicza rolowanie. Całą imprezę kończy na 6. miejscu.

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Monako

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

ELMS Runda 2 - Red Bull Ring

Dni
Godzin
Minut
Sekund

14 – 16 maja:

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:35 – Trening kierowców brązowych

godz. 10:00 – 2. trening
godz. 14:50 – Kwalifikacje

godz. 11:00 – Wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi