Liga Assetto Corsa – Runda 6. Nurburgring – podsumowanie

Za nami runda nr 6 blogowej ligi Assetto Corsa, którą rozegraliśmy na ciekawym, niemieckim torze Nurburgring.

Startujący z drugiego miejsca Hamalprg tuż po starcie przebił się na pierwszą pozycję, której nie oddał już do mety po raz kolejny zwyciężając w naszej zabawie. Na drugim miejscu zameldował się Weeny, który wyprzedził Warluka. Można więc śmiało powiedzieć, że rywalizacja o zwycięstwo toczyła się między absolutną czołówką ligową, bowiem drugi w klasyfikacji generalnej Kamil Adamik zajął czwarte miejsce. Tryumf Hamala umocnił go rzecz jasna na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej całej ligi.

Raport sędziowski.

Poz.KierowcaZespółOkrążeniaCzasKaraStrataNajlepsze okr.PUNKTY*QW RF LŁĄCZNIE
FINAŁ A
1hamalprg Renault2540:17.19300:00.00001:34.919100355113
2Weeny Mercedes2540:22.23700:05.04401:35.21390595
3Warluk Renault2540:37.98500:20.79201:35.90685186
4Kamil Adamik Mercedes2540:41.45500:24.26201:35.6228080
5Shock Mercedes2540:53.94600:36.75301:36.1417676
6Tomek Kulig Renault2540:57.52300:40.33001:35.9067272
7Krzysiek BMW_sauber2541:14.81200:57.61901:36.7416868
8Tomasz Ubycha BMW_sauber2541:20.74401:03.55101:36.7516464
9Kiziol23 Ferrari2541:37.76401:20.57101:37.0476060
10Lukasz Nowak RedBull2541:42.63801:25.44501:37.3015656
11irekciejka BMW_sauber2541:51.26501:34.07201:37.2955454
12Benzyna RedBull2541:51.70301:34.51001:37.4105353
13Kacper#74 RacingPoint2440:19.973 +1 laps01:37.3355252
14Zunix McLaren2440:29.318 +1 laps01:37.5015151
15heramzytowy ToroRosso2440:33.194 +1 laps01:37.8015050
16Mateusz Sklorz RedBull2441:06.091 +1 laps01:37.3364949
17Adrian Janiec BMW_sauber2340:21.083 +2 laps01:36.9504848
18Piotr Williams2340:55.813 +2 laps01:36.9234747
19Hashtag Ferrari2237:36.877 +3 laps01:37.32800
20Janeka BMW_sauber1324:18.171 +12 laps01:36.51400
21Qenq Haas813:30.097 +17 laps01:38.66300
22radek0720 Ferrari101:53.590 +24 laps01:53.59300
Poz.KierowcaZespółOkrązeniaCzasKaraStrataNajlepsze okr.PUNKTYQW RF LŁĄCZNIE
FINAŁ B
1Adrian RedBull2440:13.83600:00.00001:38.62046551
2Anubin Williams2440:16.56300:02.72701:37.73445146
3SebR BMW_sauber2440:38.27500:24.43901:38.7164444
4Tomeczek BMW_sauber2440:53.96115s00:40.12501:39.0304343
5skrzyp3k Haas2441:10.24100:56.40501:39.5764242
6Bartollo RedBull2441:10.82900:56.99301:38.4124141
7SpinkaS88 McLaren2441:16.62401:02.78801:38.17040545
8Bors Ferrari2441:19.20801:05.37201:38.5573939
9Rrobek McLaren2441:23.65901:09.82301:39.1763838
10Gandalf BMW_sauber2441:27.11901:13.28301:39.3243737
11WojRcH ToroRosso2441:39.44401:25.60801:39.8483636
12slawusdominus Ferrari2339:54.961 +1 laps01:38.95335338
13MarcinH Renault2340:27.240 +1 laps01:40.9063434
14Pbr Renault2340:27.687 +1 laps01:40.5683333
15T.Bilenkowicki BMW_sauber2340:57.239 +1 laps01:42.3553232
16Piotr Sokolowski RedBull2341:05.905 +1 laps01:40.3903131
17Raymond ToroRosso2341:15.161 +1 laps01:40.7383030
18HellboyPL BMW_sauber2137:40.011K +3 laps01:40.16900
19grzesek123 BMW_sauber2035:35.162 +4 laps01:39.51600
20SmaluS Renault1529:33.561 +9 laps01:46.38200
21Michal Slominski RacingPoint1326:07.020 +11 laps01:41.72700

Klasyfikacja Generalna

Poz.Kierowca R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8ŁĄCZNIE
1.hamalprg Renault1151151151150113573
2.Kamil Adamik Mercedes769086868080498
3.weeny Mercedes38393939595462
4.Warluk Renault906472804786439
5.Marnin McLaren427242721060334
6.Shock Mercedes8576009076327
7.kiziol23 Ferrari536846544460325
8.Krzysiek BMW_sauber64546868368325
9.Tomek Kulig Renault60528041072305
10.irekciejka BMW_sauber504748524354294
11.Tomasz Ubycha BMW_sauber05160645064289
12.Zunix McLaren363738605651278
13.Dominik Plona Haas6886417600271
14.Lukasz Nowak RedBull51053506056270
15.Hashtag Ferrari46485453640265
16.Adrian Janiec BMW_sauber34047517648256
17.radek0720 Ferrari49394545720250
18.Bors Ferrari235049394539245
19.Piotr Williams24490496847237
20.Anubin Williams274426405346236
21.Pawel Ulfik ToroRosso47454342540231
22.Kacper#74 RacingPoint37454404052218
23.Jacek Dzieciol ToroRosso25384848520211
24.slawusdominus Ferrari382531354438211
25.heramzytowy ToroRosso301924374850208
26.Bartollo RedBull322036314641206
27.Benzyna RedBull4500565253206
28.WojRcH ToroRosso351333473836202
29.Tomeczek BMW_sauber28365203943198
30.SebR BMW_sauber44032363644192
31.Krystian Plona Haas5446513800189
32.Gandalf BMW_sauber312621443037189
33.Qenq Haas0315646490182
34.MarcinH Renault262330333634182
35.Jacek Pawlowski Mercedes803764000181
36.Spinkas88 McLaren02144343345177
37.mactor McLaren566004300159
38.DRK77 BMW_sauber384250000130
39.Dawidoo BMW_sauber05376000129
40.darud3 Ferrari341273510125
41.Skrzyp3k Haas2922003142124
42.Adrian RedBull133380051123
43.Jacek Kosowski Renault3924230340120
44.T.Bilenkowicki BMW_sauber01628DQ2932105
45.Mateusz Sklorz RedBull05600049105
46.Michal Slominski RacingPoint032340370103
47.Rrobek McLaren01219DQ273896
48.Pbr Renault02735003395
49.Jakub von Rebenstok Haas4640000086
50.Smalus Renault010202826084
51.Patryk Kuwik BMW_sauber03017300077
52.Mateusz Szynk Mercedes720000072
53.FRAGUS Haas4029000069
54.Gerszold RedBull520000052
55.grzesek123 BMW_sauber2229000051
56.Kubas Ferrari480000048
57.tymek1609 McLaren0182910048
58.andrzejole Ferrari0018270045
59.ImagineBrymors Ferrari430000043
60.luminaire Renault043000043
61.HellboyPL BMW_sauber0140DQ28042
62.punciako8 Williams0110290040
63.rzezniol RedBull000032032
64.Piotr Sokolowski RedBull000003131
65.Raymond ToroRosso000003030
66.MaupiRyj RedBull002500025
67.Archibald1920 RedBull0022DQ0022
68.Maks ToroRosso017000017
69.krysol Renault015000015
70.Gargus BMW_sauber1000001
71.Adam Stalka BMW_sauber0000000
72.Jan Rey Haas0000000
73.Kamil Świergot ToroRosso0000000
74.Kobert Williams0000000
75.michal2101 Ferrari0000000
76.patada BMW_sauber0000000
77.Tomasz Fedor Ferrari0000000
78.Janeka BMW_sauber0000000

W klasyfikacji drużynowej utrzymuje się przewaga teamu Renault, który wyprzedza BMW Sauber i Mercedesa.

Poz.PojazdR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8ŁĄCZNIE
1. Renault3303013322971433381741
2. BMW2302473062792442781584
3. Mercedes3162862431792652511540
4. Ferrari2392462252262761371349
5. McLaren1342081722412221341111
6. RedBull1811091491371902501016
7. Haas2372321481608042899
8. ToroRosso137132148174192116899
9. Williams511042612812193523
10. RacingPoint37777807752321

Krótka ściąga najpotrzebniejszych plików:
Regulamin: https://powrotroberta.pl/wp-content/uploads/2021/01/regulamin-f1-powrotroberta.pdf
Patch z malowaniami: https://drive.google.com/file/d/1uvBZswpkoxfZU7uSxuqtNOFomlWukbWo/view?usp=sharing
Obowiązkowy klient RealPenalty + pTracker
Tor (Runda 7.): Silverstone
Live-Timing z serwera A
Live-Timing z serwera B
Wyniki prekwalifikacji na żywo: http://stats1.alac.pl/
Discord Ligi: http://discord.alac.pl

fot.: MG
MG

 

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 15 kwietnia

Ralf Schumacher wygrywa pierwsze GP w swojej karierze, triumfując w GP San Marino. Było to jego 10. podium w karierze.

Zmarł Art Cross (4 starty, 1 podium).

Felipe Massa wygrywa GP Bahrajnu, odnosząc 3. zwycięstwo w karierze. Robert Kubica zajmuje 6. miejsce.

Robert pokonuje pierwsze kroki „z balkonikiem” po swoim wypadku w Ronde di Andora.

Nico Rosberg triumfuje w GP Chin. Po raz pierwszy startował z pole position i to była jego pierwsza wygrana. Jedyny raz w karierze Kamui Kobayashi wykręcił najszybsze okrążenie w wyścigu. Było to też pierwsze najszybsze okrążenie Saubera.

Kolejny wyścigowy akcent u Kubicy. Polak testował Porsche 911 na torze Imola. „To był mój pierwszy raz jako trener i naprawdę cieszę się, że Stefano mógł mieć ze mnie pożytek. Nigdy wcześniej nie jeździłem autem 911 GT3 Cup i mimo że zrobiłem około 10 okrążeń, to dowiedziałem się, że jest to szybki samochód, choć niełatwy w prowadzeniu. Do każdego auta trzeba się dostosować” – powiedział Kubica.

Daniel Ricciardo odnosi 6. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Chin. Był to 100. start Valtteriego Bottasa w F1.

Archiwum