Perez rosja 4

Williams i Haas walczą o BWTWieloletni sponsor Racing Point, firma BWT chce pozostać w Formule 1 po tym, jak rozstała się z Aston Martinem. Rozmowy mają być toczone z dwiema ekipami – Williamsem i Haasem.

BWT było obecne w Force India, a potem Racing Point od 2017 roku, zajmując znaczną część malowania tych ekip. Aston Martin w swoim malowaniu postawił na brytyjską wyścigową zieleń, a BWT nie chciało się zgodzić na znacznie skromniejszy udział w wyglądzie bolidu zespołu.

Według niemieckich mediów, Haas był pierwszym wyborem BWT, które ma negocjować z zespołem zostanie sponsorem tytularnym ekipy. Problemem stał się jednak Nikita Mazepin i jego sponsorzy, którzy nie chcieli tak dużego udziału tego sponsora.Media sugerują, że teraz BWT rozmawia z Williamsem, którego auto miałoby w całości być różowe. Problem w tym, że ekipa z Grove opublikowała już zdjęcia swoich ubiorów zespołowych na sezon 2021 i nie ma na nich logotypów BWT.

W obecnej dobie trudno spodziewać się, aby BWT nie znalazło ekipy.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.