kubica quiz

Teaser, kebab i gra słów [Aktualizacja]Mamy kolejne fajne filmiki z udziałem Roberta Kubicy od Alfa Romeo Racing ORLEN. Ponownie Kimi Raikkonen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica odpowiadają na podchwytliwe pytania i biorą udział w quizie. Mamy też kolejny teaser jutrzejszej prezentacji.

Kolejną dawkę śmiechu w wykonaniu kierowców Alfa Romeo Racing ORLEN otrzymujemy za sprawą filmiku na Twitterze, w którym muszą oni odpowiadać na pytania związane z Formułą 1, zawierające konkretną literą. Było trudniej niż myśleli.

Na kanale Saubera na YouTube pojawił się ciekawy filmik z kolejnymi pytaniami do trójki kierowców Alfa Romeo Racing ORLEN. Brzmiały one: gdzie chciałbyś mieszkać, gdzie chciałbyś zabrać partnera z zespołu, jakie było najspokojniejsze miejsce, w którym byli albo gdzie chcieliby się teleportować. Obejrzycie poniżej:Przed prezentacją

Otrzymaliśmy również kolejny teaser przed jutrzejszą prezentacją zespołu w Warszawie. Wygląda na szybki?

Aktualizacja

 

Bolid Alfa Romeo Racing ORLEN już w Warszawie…Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.