Program TV GP USA 2019

Gdzie oglądać European Le Mans Series 2021 w Polsce?European Le Mans Series nie jest zbyt mocno popularną serią wśród polskich kibiców. Nie oznacza to jednak że nie można jej w naszym kraju oglądać. Opcje są minimum dwie.

European Le Mans Series można było w sezonie 2020 oglądać na żywo z polskim komentarzem na antenie stacji Sportklub. Nie wiadomo, czy tak będzie również w tym roku, jednak można spodziewać się, że jeżeli nie Sportklub, to inna polska stacja przejmie prawa do transmisji.

Drugą opcją były transmisje z angielskim komentarzem za pośrednictwem kanału serii na YouTube. To, czy nadal będą one dostępne zależy od tego, czy, kto i na jakich zasadach wykupi prawa do transmisji w Polsce.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 26 kwietnia

Urodził się Jean – Pierre Beltoise (85 wyścigów, 1 wygrana, 4 najszybsze okrążenia, 8 podiów).

Urodził się Johnny Dumfires (15 startów).

Urodził się Danil Kvyat (93 wyścigi, 1 najszybsze okrążenia, 3 podia).

David Coulthard odnosi 4. zwycięstwo w karierze, triumfując w GP San Marino. Po raz 100. w F1 wystartował Mika Hakkinen.

Jenson Button wygrywa GP Bahrajnu, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz 4. i ostatni w karierze z pole position ruszał Jarno Trulli, zaliczając swoje 10. podium. Włoch wykręcił też jedyne w karierze najszybsze okrążenie wyścigu. Dał również Toyocie ostatnie pole position ekipy.

Robert coraz więcej czasu spędza na torach kartingowych. Sporo w tym czasie jeździ na Pista del Mare.

Kolejny rajd Roberta Kubicy, tym razem Rajd Azorów w ERC. Polak wygrywa 5 z 7 pierwszych OS-ów, na ósmym zalicza rolowanie. Całą imprezę kończy na 6. miejscu.

Archiwum