Program TV GP USA 2019

Gdzie oglądać European Le Mans Series 2021 w Polsce?European Le Mans Series nie jest zbyt mocno popularną serią wśród polskich kibiców. Nie oznacza to jednak że nie można jej w naszym kraju oglądać. Opcje są minimum dwie.

European Le Mans Series można było w sezonie 2020 oglądać na żywo z polskim komentarzem na antenie stacji Sportklub. Nie wiadomo, czy tak będzie również w tym roku, jednak można spodziewać się, że jeżeli nie Sportklub, to inna polska stacja przejmie prawa do transmisji.

Drugą opcją były transmisje z angielskim komentarzem za pośrednictwem kanału serii na YouTube. To, czy nadal będą one dostępne zależy od tego, czy, kto i na jakich zasadach wykupi prawa do transmisji w Polsce.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.

Archiwum