norris rosja 2

Norris zakażony koronawirusemCzwarty przypadek koronawirusa wśród kierowców Formuły 1 – przynajmniej ten zdiagnozowany. Lando Norris potwierdził dziś, że jego test jest pozytywny.

„Wczoraj straciłem węch i smak i natychmiast poddałem się samoizolacji oraz zrobiłem test. Jego wynik był pozytywny więc skontaktowałem się ze wszystkimi, z którymi miałem kontakt w ciągu ostatnich 14 dni. Czuję się dobrze, nie mam żadnych innych objawów i chciałem wam to przekazać” – napisał Norris na swoim Twitterze.McLaren potwierdził, że Norris odbędzie samoizolację w Dubaju, gdzie przebywał obecnie na wakacjach przed zaplanowanym na kolejne tygodnie obozem treningowym.

Norris jest czwartym kierowcą F1 u którego wykryto zakażenie po Sergio Perezie, Lance Strollu i Lewisie Hamiltonie.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 19 stycznia

Stirling Moss wygrywa GP Argentyny, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze. To jednocześnie pierwsza wygrana zespołu Cooper. Po raz 29 i ostatni z pole oosition startował Juan Manuel Fangio, zdobywając 23. i ostatni najlepszy czas okrążenia w karierze. Był to też jego 50. start w F1.

Urodził się Torso Marques (24 starty w latach 1996, 1997).

Urodził się Jenson Button, mistrz świata z 2009 roku. Zaliczył 306 startów w latach 2000 – 2017, wygrywając 15. wyścigów, zdobywając po 8 pole positions i najszybszych czasów okrążenia. 50 razy stawał na podium.

Urodził się Karun Chandhok (11 startów w latach 2010 – 2011).

Polak testuje samochód Eurocup Renault Megane Trophy na torze San Martino del Lago we Włoszech. „Wszyscy byliśmy pod wrażeniem tego co robił. Gnał jak szalony” – mówi po teście Jerry Canevisio.

W wieku 97 lat umiera Robert Manzon (28 startów w latach 1950 – 1956, 2 podia).