large-2020 Bahrain Grand Prix - Friday-78

Kubica: Musisz być dla siebie wymagający, ale jednocześnie wierzyć w siebieAlfa Romeo Racing ORLEN opublikował na swoich profilach kolejny odcinek serii z Robertem Kubicą: „Back on track”. W prawdopodobnie ostatniej części, Polak mówi o powrocie do Formuły 1 i tym, czego potrzebował by go dokonać.

„Mój pierwszy test odbył się z Renault na Węgrzech. To był bardzo gorący dzień, a ja pokonałem 150 okrążeń na bardzo wymagającym torze z fizycznego punktu widzenia. Dla mnie dołączenie do Alfa Romeo Racing ORLEN w ubiegłym roku było dobrą szansą i przede wszystkim dołączyłem do środowiska, które dobrze znałem z dawnych czasów, choć oczywiście ono nieco się zmieniło. To dało mi okazję do zobaczenia innej mentalności, nieco innego podejścia.Droga powrotna do F1 była bardzo długa i myślę, że musiałem dać temu dojrzeć, zbudować swój charakter. Wiele nauczyłem się na temat tego, jak oceniać siebie. Koniec końców tylko ty sam możesz ocenić siebie, masz pełną wiedzę, dokładnie wiesz, co się działo i musisz być dla siebie bardzo surowy. Z drugiej jednak strony, musisz wierzyć w swoje możliwości i wierzyć w siebie.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.