Eurosport player

Dwie opcje oglądania całej Daytony z polskim komentarzemSerwis Player.pl potwierdził na swoim profilu na Twitterze, że będzie można za jego pośrednictwem oglądać cały wyścig 24h Daytona. Jakie są zatem opcje oglądania rozpoczynającej się w sobotę rywalizacji z Robertem Kubicą?

Player.pl

 

Serwis ten potwierdził dziś, że pełna, ponad 24-godzinna transmisja z 24h Daytony z polskim komentarzem zostanie przeprowadzona na dedykowanym kanale tymczasowym, który będzie dostępny w pakiet Start i wyższych. Dostęp za miesiąc to koszt 15 zł.

Zaletą serwisu może być to, że korzystać można z niego na telewizorach z androidtv, Samsung Smart, LG webOS. Nie powinno być też problemu z działaniem na innych urządzeniach za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jak czytamy na stronie player.pl, w pakiet Start tym otrzymujemy dostęp do kolekcji programów i seriali z kanałów: TVN, TVN 24, TVN Style, TVN Turbo, TTV, HGTV i Discovery (w tym Discovery+). Seriale dostępne w pakiecie START VOD: „Chyłka-Rewizja”, Kod genetyczny, Pułapka, 39 i pół tygodnia, Odwróceni, Szóstka, BrzydUla 2, „Na wspólnej” i „Zakochani po uszy”. Materiały nadawane są bez reklam.Jako formy płatności za swoje pakiety player.pl podaje kartę kredytową i debetową, blik oraz szybki przelew za pomocą Przelewy24. Pakiet można zakupić tutaj.

Eurosport Player

 

Drugą opcją jest wykupienie dostępu do Eurosport Playera, a zatem usługi streamingowej Eurosportu. Kupując go, oprócz 24h Daytony, dostaniemy dostęp na miesiąc do Eurosportu 1, Eurosportu 2 oraz innych specjalnych transmisji tej stacji oraz transmisji z odtworzenia – w tym pełnej transmisji z 24h Daytona z polskim komentarzem.

Jego cena to 15 zł za miesiąc. Obsługiwane są karty kredytowe lub debetowe oraz paypal. Dostęp można wykupić tutaj.

Przypomnę, że w Eurosporcie 2 pokazana zostanie transmisja z pierwszych 3 i ostatnich 3 godzin wyścigu.

Co z darmową transmisją?

 

Nadal nie wiemy jednak co z darmowymi transmisjami, dostępnymi na stronach imsa.com oraz radiolemans.com. Można podejrzewać, że zostaną one zablokowane geoblokadą dla Polski. Przekonamy się o tym jednak dopiero po ich starcie około 21:30.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.