F1 - PRE-SEASON TESTING 2020 - 1

Alfa zaprezentuje się jako jedna z pierwszych – i to w Warszawie!Już za nieco ponad miesiąc w Warszawie ma odbyć się prezentacja zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN – informuje motorsport.com. Jak pisze Roberto Chinchero, pokazane zostanie nie tylko malowanie, ale również nowy bolid na 2021 rok.

Jak dotychczas niewiele ekip podało daty prezentacji swoich samochodów, ale żadna z nich nie jest wcześniejsza niż 22 lutego, a właśnie na wtedy planuje prezentację PKN ORLEN, sponsor tytularny zespołu.Obecni będą na niej oczywiście wszyscy kierowcy zespołu oraz jego szefostwo, a wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności, z zachowaniem wymagań sanitarnych.

Przedsezonowe testy zaplanowano na 12-14 marca w Bahrajnie, choć nie zostało to jeszcze oficjalnie ogłoszone. Sezon F1 rozpocznie się 26-28 marca na torze Sakhir.

Źródło: pl.motorsport.comPodziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.