kubica trening daytona 24h

1/4 Daytony w Eurosporcie, a co z resztą?Pierwsze trzy i ostatnie trzy godziny 24-godzinnego wyścigu 24h Daytona pokaże na swojej antenie stacja Eurosport 2.

Bardzo długo żadna działająca w Polsce stacja telewizyjna nie kupowała praw do wyścigu, w którym Robert Kubica zadebiutuje w samochodzie LMP2.

W ostatnich godzinach na stronie internetowej stacji uaktualniony został program, w którym widzimy sobotnią transmisję o godz. 21:20, trwającą 190 minut oraz niedzielną o godz. 19:00 do godz. 22:00. Obejrzymy zatem łącznie 5,5 godziny wyścigu na żywo.Dla nas to niekoniecznie dobra wiadomość bo może oznaczać geolokacyjne zablokowanie darmowej transmisji na stronie imsa.com. Wówczas pojawi się pytanie, czy pozostałe 18 godzin Eurosport pokaże w swoim serwisie streamingowym Eurosport Player. Z drugiej strony transmisja w Eurosporcie może zwiększyć nieco zasięg wydarzenia w Polsce.

Nie będzie natomiast transmitowany jutrzejszy wyścig kwalifikacyjny Motul Pole Award, który obejrzeć będzie można na stronach imsa.com. Linki do transmisji pojawią się w jutrzejszej relacji live.

Blogowa relacja live z dzisiejszych wydarzeń na torze Daytona ruszy około godz. 16:00.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.