KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Legend League F1

Platforma: rFactor 1.

Sprzęt: PC.
Oceniany poziom: Zróżnicowany, wśród naszych kierowców są osoby zaczynające przygodę z simracingiem oraz osoby, które jeżdżą na naprawdę wysokim poziomie.

Terminy wyścigów/kalendarz: https://legend-leaguef1.pl/terminarz/

Kontakt: https://discord.gg/Ewkkj2u

Transmisje: Obecnie nie posiadamy stałego komentatora, ale bardzo często któryś z naszych kierowców streamuje swój wyścig lub nagrywa. Te materiały są umieszczane na naszym DISCORDZIE! Pracuje nad ogarnięciem stałego komentatora, a więc wyczekujcie!!!

Strona WWW/Fanpage: Nasza strona internetowa: https://legend-leaguef1.pl/.
Nasz Fanpage: https://www.facebook.com/legendf1

Wymagania: Żeby jeździć w naszej lidze wymagania nie są duże. Jak masz chęci do ścigania i będziesz jeździł fair play to znajdziesz u Nas miejsce.
Kwalifikacje/selekcja: Brak

Informacje dodatkowe/opis ligi: Legend LeagueF1 to liga oparta o rFactor 1. Staramy się wypełnić pustkę w związku z coraz mniejszą liczbą lig opartą o tę platformę. Stawiamy na jazdę fair play. Nasza liga obecnie ściga się na modzie F1 2002 VS z lekko wyedytowaną specjalnie fizyką i mocno okrojonymi ustawieniami w setupie! Zdecydowaliśmy się na taki ruch w celu zbicia stawki i zaoszczędzenia czasu naszych kierowców, aby nie trzeba było siedzieć godzinami nad ustawieniami bolidu tylko po prostu się ścigać. Posiadamy własny serwer, na którym pingi są minimalne na, a nasi kierowcy mogą ćwiczyć 24/h 7 dni w tygodniu. Jak również udostępniamy naszym kierowcom serwer discord i TeamSpeak do integracji ze sobą. Udział w naszej lidze jest całkowicie darmowy. Dołącz do nas, aby zasmakować jazdy w naszej lidze!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

GP Arabii Saudyjskiej

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

4h Barcelony - ELMS

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Popularne tagi