f1tvpro25

F1 TV Pro po zakończeniu sezonuTen wpis kieruję do posiadaczy F1 TV Pro – co ta usługa przygotowała dla fanów na dnia bez wyścigów F1?

Przewrotnie jednak zacznę od przypomnienia – anulujcie swoją subskrypcję zakupioną przed sezonem, jeżeli kupiliście ją tylko dla oglądania wyścigów F1. Jeżeli tego nie zrobicie, przedłuży Wam się ona po standardowej cenie.

Z pewnością przed sezonem pojawi się ciekawa promocja na zakup nowego pakietu – o czym oczywiście poinformuję na blogu.

Ja sprawdziłem i swoją subskrypcję mam do lutego więc przydatny będzie dla mnie tekst zamieszczony na oficjalnej stronie F1, prezentujący „program telewizyjny” na przerwę zimową. Co przygotowało F1 TV Pro?Wspólne oglądanie

 

W ramach tych programów dziennikarze Sky spotykają się z kierowcami F1 by omawiać wyścigi, w których brali oni udział. Oto odcinki, jakie zostały przygotowane:

– Brazylia 2019 (Pierre Gasly, Carlos Sainz, Martin Brundle i David Croft) – od 22 grudnia
– Belgia 1995 (Damon Hill, Johnny Herbert i Martin Brundle) – od 22 grudnia
– Kanada 2011 (Jenson Button, Paul di Resta, Ted Kravitz i Martin Brundle) – od 29 grydnia
– Węgry 1997 (Damon Hill, Johnny Herbert, Ted Kravitz i David Croft) – od 29 grudnia

Archiwum

 

Wciąż dostępne jest obszerne archiwum F1 TV Pro z wyścigami nawet sprzed 40 lat. Dla tych, chcących poznać lub przypomnieć sobie dawne czasy, jest to znakomite źródło wiedzy i emocji.

Zakulisowe historie

 

Przygotowane zostaną 3 z sezonu 2020 – będą to odcinki, w których kierowcy F1 przedstawiają poszczególne wyścigi ze swojej perspektywy.

Red Bull – Węgry – od 15 stycznia
AlphaTauri – Monza – od 22 stycznia
Perez i Russell – Sakhir – od 29 stycznia

Chasing the dream

 

1 lutego ukaże się natomiast kolejna seria dokumentu „Chasing the dream”, który przedstawia kulisy sezonu 2020 Formuły 2. Zobaczymy zatem m.in. jak po mistrzostwo sięgał Mick Schumacher.

A już w święta:

 

Będzie co oglądać w Eleven Sports:Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.