mario isola pirelli

Mario Isola zakażony koronawirusemMamy kolejne zakażenie koronawirusem ze świata F1 – to szef Pirelli Motorsport, Mario Isola. Firma wydała dziś oświadczenie w tej sprawie.

Isola póki co przechodzi zakażenie bezobjawowo. Wynik pozytywny dał przeprowadzony wczoraj w Turcji test. Natychmiast po wykryciu wirusa Isola poddał się samoizolacji.

To kolejny przypadek zakażenia na wysokim szczeblu w F1 po tym jak wirusa wykryto u Simona Robertsa, szefa Williamsa. Pozytywny wynik dał również ubiegłotygodniowy test włoskiej dziennikarki Sky Sports, Mary Sangiorgio.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 7 listopada

Urodził się Jonathan Palmer (83 starty, 1 najszybsze okrążenie).

Ayrton Senna odnosi swoje 41. i ostatnie zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Australii. Było to też jego ostatnie podium. Po raz 10. na podium staje Damon Hill. Po raz 106. i ostatni na podium staje Alain Prost, który tym wyścigiem kończy swoją karierę, podobnie jak Riccardo Patrese, jadący po raz 256 w F1.

Sebastian Vettel wygrywa GP Brazylii, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny w karierze z pole position startuje Nico Hulkenberg. Pierwszy tytuł mistrzowski zapewnia sobie zespół Red Bulla.

Robert przechodzi kolejną operację nadgarstka.