Kubica Raikkonen Giovinazzi orlen

„I nie tylko” – efekt wizyty ARRO w PolscePKN ORLEN opublikował nowy spot reklamowy, który jest efektem ubiegłotygodniowej wizyty kierowców Alfa Romeo Racing ORLEN w Warszawie.

Nie jest to zapewne jedyny efekt wizyty Kimiego Raikkonena, Antonio Giovinazziego i Roberta Kubicy w Polsce, ale pierwszy z pewnością. Spot skupia się na oferowanej przez PKN ORLEN na swoich stacjach kawie.

W reklamie Kimi i Antonio wypowiadają jedno zdanie po polsku, a Fin uśmiecha się, co w jego wykonaniu jest rzadkością. Zobaczcie poniżej.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Archiwum

Tego dnia w F1 - 7 listopada

Urodził się Jonathan Palmer (83 starty, 1 najszybsze okrążenie).

Ayrton Senna odnosi swoje 41. i ostatnie zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Australii. Było to też jego ostatnie podium. Po raz 10. na podium staje Damon Hill. Po raz 106. i ostatni na podium staje Alain Prost, który tym wyścigiem kończy swoją karierę, podobnie jak Riccardo Patrese, jadący po raz 256 w F1.

Sebastian Vettel wygrywa GP Brazylii, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny w karierze z pole position startuje Nico Hulkenberg. Pierwszy tytuł mistrzowski zapewnia sobie zespół Red Bulla.

Robert przechodzi kolejną operację nadgarstka.

Najnowsze wpisy