iracing_monza_2

Chaos na Monzy – wyniki 3. rundy ligi iRacing



Wielu z nas nie tak wyobrażało sobie rywalizację naszej ligi F3 iRacing na torze Monza. Zobaczcie wyniki naszej rundy.

Do prekwalifikacji przystąpiły 53 osoby, ale w Finałach pojechało już tylko 46 osób. Bardzo proszę aby do prekwalifikacji przystępowały tylko te osoby, które będą mogły i chciały jechać w Finałach. Rywalizowaliśmy w 2 finałach liczących od 20 do 26 osób. Przypominam, że od tego sezonu sumujemy po każdej rundzie również incydenty. Punkty za najlepszy czas okrążenia i awans o najwięcej pozycji są przyznawane w każdym finale.

Powtórkę naszej rywalizacji w obu finałach obejrzycie poniżej:

Oto wyniki. Sprawdźcie, czy wszystko się zgadza:



MKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Nikodem Jr Wierzbicki5-00.0001:47.37910100100
2Przemyslaw Tomczak10-00.0191:47.361119292
3Robert Pyrek28-08.6981:47.48538686
4Dariusz Garbarz2-08.7971:47.1561282486
5Jacek Wojciechowski23-09.8181:47.419678280
6Maciej Błądziński16-13.1961:47.56697474
7Krzysztof Eret14-24.0791:47.72457070
8Tomasz Kowal?wka11-24.1581:47.60356666
9Adam Kotarski7-38.1561:46.990116464
10Damian Serdiuk225-39.4231:48.024962365
11Kamil Rogalski4-51.8251:47.081106060
12Krzysztof Magun13-1:03.9721:47.839155858
13Bartłomiej Kędzia18-1:05.4231:47.58695656
14Mateusz Cieslicki19-1:06.0871:47.964125454
15Bartlomiej Gad22-1:08.8961:48.356105252
16Dominik Bieniak24-1:30.9981:47.50245151
17Lukasz Wojkowski223-1:35.8201:48.704125050
18Mike Mielczynski20-1:44.3121:47.76194949
19Patryk Holysz9-1 L1:46.9831248351
20Kamil Timber17-1 L1:48.32764747
21Szymon Mroczek21-1 L1:47.791114646
22Maciej Bochuzynski15-7 L1:48.705124545
23Przemyslaw Martyna12-12 L1:47.29274444
24Pawel Tyburski6-16 L74343
25Lukasz Skierski1-16 L442648
26Adrian Czuchaj2-00.8951:47.299541344
27Konrad Mederowski14-16.4341:47.67564040
28Leszek Kazusek15-18.7361:47.48313939
29Paweł Miron7-31.5501:48.11753838
30Przemek Bylicki10-1:02.3561:49.67383737
31Wojtek Filipiak19-1:09.1111:50.003236339
32Jacek A Megger12-1:15.2871:49.04283535
33Kamil Piankowski13-1:17.7381:50.22573434
34Grzegorz Koziara11-1:28.4001:50.14383333
35Michał Czujwid20-1:43.8371:48.83893232
36Lukasz Zakowski21-1 L1:49.58793131
37Przemysław Robak5-1 L1:48.639133030
38Andrzej Szeletycki4-2 L1:48.713172929
39Michał Grzeszczak6-4 L1:48.828172828
40Marcin Karbarz8-7 L1:48.74182727
41Andrzej _Lesiczka16-9 L202626
42Artur Bajus18-9 L1:50.919112525
43Michal Syroka9-11 L1:49.50592424
44Pawel Syrek3-13 L1:48.92192323
45Mariusz Jagodzinski17-14 L2:23.59172222

Oto klasyfikacja generalna po dwóch rundach:

MKierowcaIncRunda 1Runda 2Runda 3Suma
1Przemyslaw Tomczak17868692264
2Nikodem Jr Wierzbicki159649100245
3Mike Mielczynski18708249201
4Robert Pyrek221535486193
5Dominik Bieniak12627851191
6Bartłomiej Kędzia24825056188
7Leszek Kazusek6747339186
8Dariusz Garbarz219686182
9Patryk Holysz27646451179
10Mateusz Cieslicki24566654176
11Lukasz Mikoda1810965174
12Przemyslaw Martyna23497444167
13Kamil Timber2665147164
14Maciej Bochuzynski38545845157
15Szymon Mroczek32446246152
16Lukasz Skierski1510248150
17Jacek Wojciechowski2136080140
18Lukasz Wojkowski225463950135
19Marcin Karbarz22584227127
20Tomasz Kowal?wka116066126
21Andrzej _Lesiczka32524626124
22Krzysztof Eret95070120
23Przemek Bylicki18424037119
24Michał Grzeszczak32483628112
25Grzegorz Koziara23403733110
26Jacek Megger322393335107
27Przemysław Robak24324430106
28Kamil Piankowski35383434106
29Pawel Syrek24503023103
30Wojtek Filipiak22293239100
31Paweł Miron1625313894
32Paweł Tyburski10504393
33Bartlomiej Gad26385290
34Jan L Rey14414586
35Artur Bajus3326322583
36Jakub Żerdzicki38181
37Lukasz Zakowski2819303180
38Sebastian Sieńko9304878
39Andrzej Kaczmarek17364177
40Konrad Mederowski9344074
41Maciej Błądziński97474
42Krzysztof Gruszka32623222469
43Sebastian Ittner6452065
44Damian Serdiuk296565
45Adam Kotarski116464
46Andrzej Szeletycki34352964
47Kamil Rogalski106060
48Krzysztof Magun155858
49Marcin Smalara21282856
50Robert Galica16272653
51Greg Stan75252
52Andrzej Olejniczak231242448
53Adam Kaczmarek44646
54Marek Krzyszkowski54646
55Aleksandra Dudek30222345
56Adrian Czuchaj54444
57Michal Syroka30211940
58Piotr Lasota63737
59Grzegorz Pudełko13636
60Dawid Mirek93535
61Jan Szulist93434
62Michał Czujwid93232
63Rafal Kisiel182525
64Mariusz Jagodziński72222
65Krzysztof Smalara112121
66Marceli Żukowski192020

Kolejna runda ligi F3

Odbędzie się ona na torze Charlotte Motor Speedway – Roval – darmowym. W niedzielę i poniedziałek (1 i 2 listopada) odbędą się prekwalifikacje – 4 grupy. Hasło do prekwalifikacji to: kwale4f3

Warunki: Sky: Clear, Temperatura: 78F, Relative Humidity: 55%, Wind Speed 2MPH.
Pora dnia – Afternoon, godz. 17:10, 15 maja 2020
Starting Track State 50% – potem carry over oraz clean marbles

Obowiązuje Fixed Setup – formula_sprint_fixed.

Tak przedstawia się cały kalendarz ligi F3:

RundaDataTorFinały B i poniżejFinał A
122 wrześniaOkayama Full Course - darmowygodz. 20:00godz. 21:00
26 październikaOulton Park - darmowygodz. 20:00godz. 21:00
320 październikaMonza - GPgodz. 20:00godz. 21:00
43 listopadaCharlotte Roval - darmowygodz. 20:00godz. 21:00
517 listopadaSummit Point - darmowygodz. 20:00godz. 21:00
61 grudniaInterlagos - 7 dni po oficjalnej lidze iRacinggodz. 20:00godz. 21:00
715 grudniaSpa - 7 dni po oficjalnej lidze iRacinggodz. 20:00godz. 21:00

Jak zacząć?

 

Kosztem udziału w naszej lidze będzie jedynie wykupienie 3-miesięcznej subskrypcji w iRacing za około 6 dolarów. Jak to zrobić?. Wystarczy kliknąć tu: https://www.iracing.com/membership/?refid=-1

Następnie trzeba wybrać 3-miesięczną subskrypcję i albo kliknąć „back” albo przejść do płatności i tam będzie miejsce na wpisanie kodu „PRHotlaps” (bez cudzysłowu). Cena powinna Wam się obniżyć do $4,88 a ostatecznie wyjdzie $5,88 czyli $27 mniej niż normalna cena za 3 miesiące.

Będziecie też mieli pole „Referred by: (email)” i będzie mi miło, jeżeli podacie tam mój e-mail: mcdon21@gmail.com – nie jest to konieczne do uzyskania zniżki, ale nic nie tracicie, a być może ja będę mógł przygotować Wam kolejne wyścigi.

Gdy już wykupicie subskrypcję, otrzymacie dostęp do podstawowych zasobów iRacing – 18 samochodów i 18 torów. Na początek przygody bez problemu Wam to wystarczy. Więcej poniżej:

Przed rozpoczęciem gry warto poczytać o prawidłowej pozycji za kierownicą i obliczyć tzw. Field of View (FOV) czyli pole widzenia. Pisali i mówili o tym mądrzejsi ode mnie – choćby tu.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Archiwum

Tego dnia w F1 - 7 listopada

Urodził się Jonathan Palmer (83 starty, 1 najszybsze okrążenie).

Ayrton Senna odnosi swoje 41. i ostatnie zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Australii. Było to też jego ostatnie podium. Po raz 10. na podium staje Damon Hill. Po raz 106. i ostatni na podium staje Alain Prost, który tym wyścigiem kończy swoją karierę, podobnie jak Riccardo Patrese, jadący po raz 256 w F1.

Sebastian Vettel wygrywa GP Brazylii, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny w karierze z pole position startuje Nico Hulkenberg. Pierwszy tytuł mistrzowski zapewnia sobie zespół Red Bulla.

Robert przechodzi kolejną operację nadgarstka.

Najnowsze wpisy