Alexander Albon, Pierre Gasly, Daniel Ricciardo, Lewis Hamilton, Max Verstappen, Daniil Kvyat

Oceny mediów po GP Toskanii



Żaden z kierowców uczestniczących w rywalizacji na Mugello nie zasłużył na maksymalną notę po tym wyścigu. Najwyżej oceniany zawodnik nie znalazł się na podium.

Najwyższą średnią ocen zagranicznych portali uzyskał Daniel Ricciardo, który jako jedyny przekroczył 9. Niedaleko za nim był Lewis Hamilton, a średnią 8 przekroczyli jeszcze Alex Albon i Kimi Raikkonen.

Najniżej ocenieni zostali kierowcy, którzy rywalizacji nie ukończyli.

Największe różnice w ocenach są w przypadku Valtteriego Bottasa (od 5 do 9…), Pierre Gaslyiego (4 – 6,5), Romaina Grosjeana (6 – 8,5).



MKierowcaPlanet F1AMuSAutosportThe Racef1i,comSky Sportscrash,netSumaŚrednia
1Daniel Ricciardo9999.29.59963.79.1
2Lewis Hamilton99899.59962.58.93
3Alex Albon8988.18.58.5959.18.44
4Kimi Raikkonen99797.58.59598.43
5Max Verstappenb/o888.27.57.5847.27.87
6Charles Leclerc6888.288854.27.74
7Danil Kvyat77887.58853.57.64
8George Russell7868.77.57.5751.77.39
9Sergio Perez7868.17.57.5751.17.3
10Lance Stroll7868.37.57649.87.11
11Romain Grosjean6868.577749.57.07
12Valtteri Bottas5677.398749.37.04
13Lando Norris6767.777646.76.67
14Carlos Sainzb/o657.877638.86.47
15Esteban Oconb/o666.96.56637.46.23
16Sebastian Vettel4656.56.566405.71
17Nicholas Latifib/o456.866633.85.63
18Antonio Giovinazzib/o6455.55530.55.08
19Pierre Gaslyb/o453.86.55428.34.72
20Kevin Magnussenb/o644.34.55427.84.63

W klasyfikacji generalnej typowań mediów po 9 rundach liderem jest Lewis Hamilton, który odskoczył od Maxa Verstappena. Daniel Ricciardo awansował z 6. na 3. miejsce, a Pierre Gasly spadł z 3. na 5. O jedną pozycję do góry przesunęli się Kimi Raikkonen, Danil Kvyat i Romain Grosjean, dwa miejsca stracił Esteban Ocon. Na samym dole mamy Antonio Giovinazziego.

MKierowca123456789Średnia
1Lewis Hamilton7.069.869.839.17.98.739.68.078.938.79
2Max Verstappen7.878.778.589.259.518.199.046.617.878.41
3Daniel Ricciardo7.117.527.879.036.365.699.568.049.17.81
4Carlos Sainz7.527.687.258.066.57.457.679.66.477.58
5Pierre Gasly86.676.788.997.367.098.979.64.727.58
6Lando Norris9.768.736.027.817.395.737.718.326.677.57
7Valtteri Bottas9.117.627.257.558.015.887.835.227.047.28
8Charles Leclerc9.333.826.319.496.666.665.647.747.17
9Sergio Perez7.228.286.42brak ocenybrak oceny6.947.196.857.37.17
10George Russell7.767.087.47.756.815.957.146.67.397.10
11Lance Stroll6.46.978.865.5677.16.697.827.117.06
12Danil Kvyat6.487.776.5367.975.57.037.557.646.94
13Kimi Raikkonen5.757.315.934.756.797.138.367.478.436.88
14Esteban Ocon6.257.35.57.597.74.968.16.886.236.72
15Alex Albon7.626.16.815.536.715.26.815.318.446.50
16Romain Grosjean5.466.926.725.996.714.386.516.857.076.29
17Kevin Magnussen6.316.789.166.534.866.065.435.784.636.17
18Nicholas Latifi5.875.986.256.296.434.636.067.545.636.08
19Sebastian Vettel5.065.857.9354.56.186.195.645.715.78
20Antonio Giovinazzi6.935.125.876.25.935.164.645.425.085.59



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Najnowsze wpisy

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Niemiec

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy wyścig DTM

Zolder

Dni
Godzin
Minut
Sekund

25-27 września:

godz. 10:00 – Pierwszy trening
godz. 14:00 – Drugi trening
godz. 11:00 – Trzeci trening
godz. 14:00 – Kwalifikacje
godz. 13:10 – Wyścig

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:30 – 2. trening

godz. 10:40 – 1. Kwalifikacje
godz. 13:33 – 1. wyścig

godz. 10:30 – 2. kwalifikacje
godz. 13:33 – 2. wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi