DTM Nürburgring 2020

Drugi weekend DTM na Nurburgring również z kibicamiRównież podczas drugiego weekendu wyścigowego serii DTM na torze Nurburgring pojawią się kibice. Będzie to trzeci w tym roku weekend wyścigowy z udziałem fanów w serii, w której ściga się Robert Kubica.

Bilety w cenie 49 euro można kupić za pośrednictwem sklepu DTM Ticket Shop oraz infolinii DTM. Będzie to okazja do zobaczenia wyścigów tej serii na długiej pętli Nurburgring po raz pierwszy od 2004 roku.

Liczba sprzedawanych biletów jest mocno ograniczone i obejmują one tylko trybunę główną. Dostępne są jednak również bilety VIP w cenie 249 euro.

W miniony weekend na Nurburgring pojawiło się wielu kibiców z Polski – liczymy na powtórkę podczas rywalizacji na krótszej wersji toru.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.