Albon Brazylia

Albon: Pierwsze zwycięstwo Gasly`iego w F1 nie wywiera na mnie dodatkowej presjiAlexander Albon mówi, że wygrana Gasly`iego nie wpływa na niego negatywnie i nie robi dodatkowej presji.

Sytuacja drugiego kierowcy Red Bulla nie jest pewna, mimo zapewnień zespołu. W klasyfikacji kierowców Max Verstappen ma 110 punktów, a Alex uzbierał ich 48.

Mocny sezon w wykonaniu Pierre`a i ostatnie zwycięstwo we Włoszech wywołało spekulacje, dotyczące obsady miejsca w zespole Red Bull Racing.

„Nie, wcale nie” – odpowiedział Albon, zapytany, czy zwycięstwo Gasly`iego zwiększyło presję.„Proces pozostaje taki sam. Myślę, że tak było od pierwszego wyścigu w F1. Tak więc ze swojej strony patrzę na moje ostatnie wyścigi i rzeczy idą w górę.”

„Więc jestem zadowolony z tego, jak to idzie. Mamy kolejny weekend, żeby to zebrać i skupić się na weekendzie. Myślę, że zwłaszcza Monza nie odzwierciedlała tego, co się dzieje.”

„Ale nadejdą dobre czasy i jestem pewien, że kiedy będę miał okazję, pokażę, co potrafię.”

Jakub Andrusiewicz

źródło: motorsport.comPodziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Niemiec

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy wyścig DTM

Zolder

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

25-27 września:

godz. 10:00 – Pierwszy trening
godz. 14:00 – Drugi trening
godz. 11:00 – Trzeci trening
godz. 14:00 – Kwalifikacje
godz. 13:10 – Wyścig

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:30 – 2. trening

godz. 10:40 – 1. Kwalifikacje
godz. 13:33 – 1. wyścig

godz. 10:30 – 2. kwalifikacje
godz. 13:33 – 2. wyścig

Popularne tagi