2020 - le club by renault sport screenshots_

Renault Sport uruchamia portal społecznościowyRenault Sport zapowiedziało utworzenie platformy cyfrowej „Le Club” dla wszystkich fanów, właścicieli sportowych samochodów marki, sieci sprzedaży Renault Sport, niezależnych klubów i wszystkich oficjalnych jednostek marki (Renault Sport Racing, Renault Sport Cars, Series, Classic Sport). Le Club to doskonałe miejsce, by dzielić się pasją wysokich osiągów i sportu samochodowego w bardzo dynamicznej społeczności, którą jednoczą wspólne zainteresowania oraz mocne zaangażowanie Renault Sport.

Platforma jest odpowiedzią na potrzebę kontaktów, wymiany doświadczeń i dzielenia się wspólną fascynacją modelami marki między członkami tej społeczności. Fani, którzy do tej pory byli aktywni w mediach społecznościowych i niezależnych klubach, będą teraz mieli miejsce, gdzie będą mogli się spotkać i porozmawiać.

Le Club umożliwia:
– uczestniczenie w wydarzeniach i udostępnianie informacji o nich
Dzięki unikatowej platformie Le Club umożliwimy użytkownikom życie w świecie Renault Sport w sposób dostosowany do tego, co ich interesuje. Będą mogli kontaktować się ze sobą z dowolnego miejsca na ziemi, poznać się i usłyszeć, publikować artykuły lub zdjęcia. Będą mogli tworzyć i moderować grupy w zależności od swoich zainteresowań, np. poświęcone konkretnemu tematowi lub modelowi i tworzyć wydarzenia widoczne dla innych użytkowników. Teraz fanom nie umknie żadne wydarzenie Renault Sport (niezależnie od tego, kto będzie je organizował), a przede wszystkim R.S. Days na torze w Le Castellet, które odbędą się 3-4 października.– dostęp do wszystkiego, co jest związane z jazdą
Platforma jest również Market Place, gdzie można będzie kupić stare lub nowe modele Renault Sport. Pozwoli wyszukać z pomocą innych użytkowników rzadką „perełkę” lub znaleźć nabywcę dla posiadanego samochodu marki. Korzyść będzie podwójna – platforma ułatwi dostęp do samochodów Renault Sport i da sprzedającemu pewność, że samochód trafi do rąk konesera, który zna markę.
Na platformie będzie również można zarezerwować jazdę próbną nowymi modelami marki. Wystarczy kilka kliknięć, by zostać przekierowanym do najbliższego dealera Renault Sport.

By zapewnić stały kontakt z Renault Sport, Le Club będzie także wkrótce dostępny w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Zadaliśmy pytania fanom, właścicielom samochodów, osobom prowadzącym kluby, żeby zorientować się, jakie są ich potrzeby. Le Club by Renault Sport to nasza odpowiedź na nie. To coś więcej niż zwykły klub. To narzędzie, które przyda się każdemu pasjonatowi sportów samochodowych, żeby ułatwić dostęp do informacji o sporcie, a zwłaszcza do wszystkiego, co dotyczy Renault Sport. Le Club będzie nieustannie się zmieniał. Naszym fanom nie umknie teraz żadne wydarzenie. Platforma ułatwi też pracę osobom, które poświęcają swój wolny czas na prowadzenie klubów, jak również naszym dealerom specjalizującym się w samochodach R.S. i naszym spółkom. Le Club ma być w zamyśle najlepszym medium społecznościowym w sporcie samochodowym, zwłaszcza dla fanów R.S. W obecnych warunkach jest to też najlepszy sposób utrzymania kontaktu z naszymi fanami – powiedział Robert Bonetto, dyrektor generalny Renault Sport Cars.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 października

Urodził się Yves Giraud – Cabantous (13 startów).

Urodził się Huub Rothengatter (25 startów).

Urodził się Jack McGrath (6 startów, 1 pole position, 1 najszybsze okrążenie, 2 podia).

Swoje jedyne zwycięstwo w F1 odnosi Innes Ireland, stając po raz 4. na podium. W GP USA po raz ostatni w F1 jadą Tony Brooks i Stirling Moss.

Jackie Stewart wygrywa GP USA, zaliczając 22. zwycięstwo w karierze. W F1 debiutuje Jody Scheckter.

Gilles Villeneuve wygrywa swoje domowe Grand Prix Kanady, odnosząc 1. zwycięstwo w karierze w F1. Po raz 3. i ostatni z pole position startuje Jean-Pierre Jarier. 100. start zaliczają Carlos Reutemann i Niki Lauda.

Michael Schumacher wygrywa GP Japonii, odnosząc 43. zwycięstwo w F1. Tym samym zdobywa swój trzeci tytuł mistrzowski, pierwszy z pięciu w barwach Ferrari.

Fernando Alonso wygrywa GP Japonii, odnosząc 15. zwycięstwo w karierze.

Bell publikuje zdjęcia nowego kasku wyścigowego Roberta Kubicy. Polak pisze na swoim profilu, że to „jedynie prezent i podziękowanie” od producenta.

„Jestem w tym sporcie, bo jest on moją pasją. Ale chcę być również konkurencyjny. Brakuje nam środków i testów, a chcemy wszystko robić poprawie. Może mniej rajdów i więcej testów będzie dobrą opcją na przyszły rok. Może pójdziemy do WRC2. Na ten moment budujemy dom bez fundamentów” – mówi Robert Kubica dla Autosportu.

Nico Rosberg mówi, że Robert Kubica jest najszybszym z kandydatów do fotela Williamsa.

Lewis Hamilton wygrywa GP Japonii, odnosząc 61. zwycięstwo w karierze. Po raz 10. na podium staje Max Verstappen.

„Może być tak, że ktoś za chwilę przyjdzie i zmieni politykę. My na razie prowadzimy rozmowy, bardzo intensywne i konkretne. Mamy wspólnie z Robertem plan, jesteśmy przygotowani na wiele możliwości. Jest wiele rozwiązań w tym zakresie, prowadzimy zaawansowane rozmowy i myślę, że będziecie państwo zadowoleni” – mówi o przyszłości Roberta Kubicy prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek w rozmowie z Pulsem Biznesu.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Portugalii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy wyścig DTM

Hockenheim

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

23-25 października:

godz. 12:00 – Pierwszy trening
godz. 16:00 – Drugi trening
godz. 12:00 – Trzeci trening
godz. 15:00 – Kwalifikacje
godz. 14:10 – Wyścig

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:30 – 2. trening

godz. 10:40 – 1. Kwalifikacje
godz. 13:33 – 1. wyścig

godz. 10:25 – 2. kwalifikacje
godz. 13:33 – 2. wyścig

  • Dane wyścigu
  • Podsumowanie
  • Oceny mediów
  • Stenogramy
  • Oglądalność
  • Wypowiedzi zawodników
  • Galeria
  • Wyniki
  • Vlog

Popularne tagi