Formuła 1 w Eleven       REKLAMA        KONTAKT        150 zł na OC/AC!      F1 MOŻESZ OBSTAWIAĆ NA EFORTUNA.PL     F1 TV PRO    SIMRACE

logo-powrot-roberta

MENU:

2020 - le club by renault sport screenshots_

Renault Sport uruchamia portal społecznościowyRenault Sport zapowiedziało utworzenie platformy cyfrowej „Le Club” dla wszystkich fanów, właścicieli sportowych samochodów marki, sieci sprzedaży Renault Sport, niezależnych klubów i wszystkich oficjalnych jednostek marki (Renault Sport Racing, Renault Sport Cars, Series, Classic Sport). Le Club to doskonałe miejsce, by dzielić się pasją wysokich osiągów i sportu samochodowego w bardzo dynamicznej społeczności, którą jednoczą wspólne zainteresowania oraz mocne zaangażowanie Renault Sport.

Platforma jest odpowiedzią na potrzebę kontaktów, wymiany doświadczeń i dzielenia się wspólną fascynacją modelami marki między członkami tej społeczności. Fani, którzy do tej pory byli aktywni w mediach społecznościowych i niezależnych klubach, będą teraz mieli miejsce, gdzie będą mogli się spotkać i porozmawiać.

Le Club umożliwia:
– uczestniczenie w wydarzeniach i udostępnianie informacji o nich
Dzięki unikatowej platformie Le Club umożliwimy użytkownikom życie w świecie Renault Sport w sposób dostosowany do tego, co ich interesuje. Będą mogli kontaktować się ze sobą z dowolnego miejsca na ziemi, poznać się i usłyszeć, publikować artykuły lub zdjęcia. Będą mogli tworzyć i moderować grupy w zależności od swoich zainteresowań, np. poświęcone konkretnemu tematowi lub modelowi i tworzyć wydarzenia widoczne dla innych użytkowników. Teraz fanom nie umknie żadne wydarzenie Renault Sport (niezależnie od tego, kto będzie je organizował), a przede wszystkim R.S. Days na torze w Le Castellet, które odbędą się 3-4 października.– dostęp do wszystkiego, co jest związane z jazdą
Platforma jest również Market Place, gdzie można będzie kupić stare lub nowe modele Renault Sport. Pozwoli wyszukać z pomocą innych użytkowników rzadką „perełkę” lub znaleźć nabywcę dla posiadanego samochodu marki. Korzyść będzie podwójna – platforma ułatwi dostęp do samochodów Renault Sport i da sprzedającemu pewność, że samochód trafi do rąk konesera, który zna markę.
Na platformie będzie również można zarezerwować jazdę próbną nowymi modelami marki. Wystarczy kilka kliknięć, by zostać przekierowanym do najbliższego dealera Renault Sport.

By zapewnić stały kontakt z Renault Sport, Le Club będzie także wkrótce dostępny w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Zadaliśmy pytania fanom, właścicielom samochodów, osobom prowadzącym kluby, żeby zorientować się, jakie są ich potrzeby. Le Club by Renault Sport to nasza odpowiedź na nie. To coś więcej niż zwykły klub. To narzędzie, które przyda się każdemu pasjonatowi sportów samochodowych, żeby ułatwić dostęp do informacji o sporcie, a zwłaszcza do wszystkiego, co dotyczy Renault Sport. Le Club będzie nieustannie się zmieniał. Naszym fanom nie umknie teraz żadne wydarzenie. Platforma ułatwi też pracę osobom, które poświęcają swój wolny czas na prowadzenie klubów, jak również naszym dealerom specjalizującym się w samochodach R.S. i naszym spółkom. Le Club ma być w zamyśle najlepszym medium społecznościowym w sporcie samochodowym, zwłaszcza dla fanów R.S. W obecnych warunkach jest to też najlepszy sposób utrzymania kontaktu z naszymi fanami – powiedział Robert Bonetto, dyrektor generalny Renault Sport Cars.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Rosji

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

ELMS - 4h Spa

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

10 – 12 września

14:30 – FP1
18:00 – Kwalifikacje

12:00 – FP2
16:30 – Sprint kwalifikacyjny

15:00 – Wyścig F1

Popularne tagi