dtm grid

Portal streamingowy DTM ruszyłDTM Grid to nowa, darmowa propozycja serii DTM, która ma dostarczyć nie tylko streamingu z rund serii, ale również dodatkowych materiałów video związanych z kulisami DTM.

Dodatkowe materiały i streaming będą dostępne już od rywalizacji na Spa. Usługa jest dostępna na komputerach, tabletach i smartfonach. Jak reklamuje DTM, dzięki DTM Grid będzie można wybrać sobie różne kamery oglądania rywalizacji czy nawet połączyć kilka obrazów na jednym ekranie. Będzie można również cofać onboardy różnych zawodników.Dostępne będą klipy podsumowujące dany fragment rywalizacji, a wszystko będzie dostępne w archiwum. Co ważne, w DTM Grid będzie można oglądać m.in. DTM Trophy, a zatem serię towarzyszącą DTM. Startował będzie w niej Jan Kisiel.

Kwalifikacji i wyścigów DTM nie będzie można oglądać za pomocą tego narzędzia w Polsce. Informując o uruchomieniu usługi, seria zastrzega, że dostępność w poszczególnych krajach może być częściowo ograniczona ze względu na prawa do transmisji.

DTM grid znajdziecie tutaj.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 12 sierpnia

Po raz pierwszy w swojej karierze z pole position rusza Rene Arnous. Trzecie zwycięstwo odnosi jednak Alan Jones. To jednocześnie 3. zwycięstwo Williamsa w historii.

Podczas wyścigu 1000 km de Motorsport w Toronto ginie Manfred Winkelhock (47 startów w F1).

Trzecie i ostatnie zwycięstwo w karierze odnosi Thierry Boutsen.

Starszy inżynier wyścigowy Williamsa, Dave Robson, mówi, że problemem Roberta Kubicy w sezonie 2019 może być brak rozumienia opon. „Podejrzewam, że sprowadza się to do opon. Kiedy różnice są duże, samochody są identyczne więc myślę, że o to chodzi”.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Hiszpanii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy wyścig DTM

Lausitrzing

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

godz. 11:00 – Pierwszy trening
godz. 15:00 – Drugi trening
godz. 12:00 – Trzeci trening
godz. 15:00 – Kwalifikacje
godz. 15:10 – Wyścig

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:30 – 2. trening

godz. 10:45 – 1. Kwalifikacje
godz. 13:33 – 1. wyścig

godz. 10:45 – 2. kwalifikacje
godz. 13:33 – 2. wyścig

Popularne tagi