dtm grid

Portal streamingowy DTM ruszyłDTM Grid to nowa, darmowa propozycja serii DTM, która ma dostarczyć nie tylko streamingu z rund serii, ale również dodatkowych materiałów video związanych z kulisami DTM.

Dodatkowe materiały i streaming będą dostępne już od rywalizacji na Spa. Usługa jest dostępna na komputerach, tabletach i smartfonach. Jak reklamuje DTM, dzięki DTM Grid będzie można wybrać sobie różne kamery oglądania rywalizacji czy nawet połączyć kilka obrazów na jednym ekranie. Będzie można również cofać onboardy różnych zawodników.Dostępne będą klipy podsumowujące dany fragment rywalizacji, a wszystko będzie dostępne w archiwum. Co ważne, w DTM Grid będzie można oglądać m.in. DTM Trophy, a zatem serię towarzyszącą DTM. Startował będzie w niej Jan Kisiel.

Kwalifikacji i wyścigów DTM nie będzie można oglądać za pomocą tego narzędzia w Polsce. Informując o uruchomieniu usługi, seria zastrzega, że dostępność w poszczególnych krajach może być częściowo ograniczona ze względu na prawa do transmisji.

DTM grid znajdziecie tutaj.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 7 listopada

Urodził się Jonathan Palmer (83 starty, 1 najszybsze okrążenie).

Ayrton Senna odnosi swoje 41. i ostatnie zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Australii. Było to też jego ostatnie podium. Po raz 10. na podium staje Damon Hill. Po raz 106. i ostatni na podium staje Alain Prost, który tym wyścigiem kończy swoją karierę, podobnie jak Riccardo Patrese, jadący po raz 256 w F1.

Sebastian Vettel wygrywa GP Brazylii, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny w karierze z pole position startuje Nico Hulkenberg. Pierwszy tytuł mistrzowski zapewnia sobie zespół Red Bulla.

Robert przechodzi kolejną operację nadgarstka.

Archiwum