koronawirus

F1 podała wyniki kolejnych 1461 testów na COVID-19Formuła 1 przekazała raport z kolejnego tygodnia „walki” z pandemią koronawirusa. Okazuje się, że w ciągu ostatniego tygodnia nie stwierdzono żadnego pozytywnego przypadku zakażenia koronawirusem.

Pomiędzy 17 (piątek), a 23 (czwartek) lipca, przeprowadzono 1461 testów. Żaden spośród nich nie okazał się pozytywny. Badani byli kierowcy, członkowie ekip i personel pracujący przy obsłudze wyścigów. Dane dotyczą już oczywiście badań przeprowadzonych podczas Grand Prix Węgier.To drugi taki raport zaprezentowany przez F1. W pierwszym podano wyniki prawie 4000 testów, przeprowadzonych tydzień wcześniej. Były wśród nich 2 wyniki pozytywne.Ci, którzy je mieli, zostali poddani izolacji.

Seria planuje publikację podobnych raportów co tydzień.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 10 sierpnia

Urodził się Carlos Menditeguy (10 startów, 1 podium).

Jacques Laffite wygrywa GP Niemiec. Po raz 6. i ostatni z pole position startuje Alan Jones.

Pierwsze w historii Grand Prix Węgier wygrywa Nelson Piquet. Po raz 100. w F1 startuje Alain Prost. 70. podium w F1 zdobywa Renault.

Jacques Villeneuve triumfuje w GP Węgier. Drugie miejsce Damona Hilla to ostatnie podium zespołu Arrows w karierze i drugie i ostatnie podium Yamahy.