Orlen odliczanie

Odliczanie Orlenu – sporo atrakcji w najbliższych dniachPrzed Grand Prix AustrALII chyba wszyscy zwróciliśmy uwagę na to, jak dobrze przebiega początek współpracy zespołu z Hinwil z Orlenem w zakresie promocji. W tym tygodniu zobaczymy kolejne ciekawe jej efekty, które powinny być atrakcją dla kibiców.

ORLEN wczoraj wstawił w swoich mediach społecznościowych grafikę #ARROCountdown, informując kibiców o kolejnych fajnych wstawkach związanych ze startem Formuły 1.

Już w środę pojawią się posty „Tego nie wiecie o Robercie”, które zapewne przedstawią nam ciekawostki z życia Roberta. Czwartek będzie „Dniem z Tatianą” Calderon, kierowcą rozwojowym Alfa Romeo Racing Orlen. W piątek bliżej poznamy Antonio Giovinazziego.W sobotę poznamy natomiast odpowiedzi Kimiego Raikkonena na pytania zadane przez Was w weekend. Zapowiada się interesująco więc warto śledzić social media PKN Orlen i Orlen Teamu.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Najnowsze wpisy