tv telewizja oglądanie program

Chiny i Azerbejdżan na poniedziałekPowtórki dwóch wyścigów Formuły 1 obejrzymy dziś w Eleven Sports. Oba dostarczyły nam sporo emocji.

Już o godz. 18:00 powtórzony zostanie wyścig o GP Azerbejdżanu, a zatem jedyne podium Lance Strolla w F1 i być może ostatnie podium Williamsa w historii.

Późnym wieczorem czeka nas powtórka kolejnego wyścigu, który wydatnie przyczynił się do zdobycia przez Nico Rosberga Mistrzostwa Świata, a zatem Grand Prix Chin. W tym wyścigu ciekawym manewrem zasłynął też Sebastian Vettel.

Podsumowanie:
godz. 18:00 – Grand Prix Azerbejdżanu 2017
godz. 21:00 – Opowieści ze skarbca F1 – Monako
godz. 23:00 – Grand Prix Chin 2016Ode mnie

 

O Kubicy

O F1

Kalendarium

 

1959 – Urodził się Martin Brundle (158 startów, 9 podiów).

2003 – Juan Pablo Montoya wygrywa GP Monako, odnosząc 2. zwycięstwo w karierze. Po raz 10. na podium staje Kimi Raikkonen.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Najnowsze wpisy