KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Izabela Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Lukas Hewner, Stalowy Jaro, RkamilC, Grzejnik, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Tomasz Ignaczak, Marcin Starczewski, Jędrzej Otręba, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Sławek Kret, Rafal Lesny, Pawel Licznerski, Maciek Kowalczyk, Ilona Bykowska, Ba Ru, Tomasz Waszkiewicz, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, szymon034, Marcin Rentflejsz, Marcin Bogutyn, Norbert Sz, Szczepan Jędrusik, Adrian Karwan, Maks Szmytkowski
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
piobob, RK 88, Paweł Rosochacki, Esox33, nietuzin, Tomek, Wilkor, swój stary, Assetto corsa, Kryss, TUTUDUDU, Djdario8309, Kamil Tomczyk, Przemek M., Golden, jacek79100, zanet, BaRu, Rafał Przybylski, MarcinBB, Tomek81, Gnusma, MarcinBB, jacek79100, PUMA, haksik, Marcin, Kardynał, wr1004, gotrek, Galloper Tatodor

Harmonogramy

blank

Wyniki GP Australii

koniec 2 runda ligi

Po 2. rundzie blogowej ligi iRacing



4 pełne emocji finały za nami – gratulacje dla najlepszych i podziękowania dla wszystkich za udział i czystą walkę. Poniżej znajdziecie wyniki i klasyfikację generalną naszej ligi po 2 rundach.

Wyniki

 

Pierwsza trójka Finału A zmieściła się w 4 sekundach, a rywalizacja była bardzo zacięta. Gratulacje dla Krzysztofa Wieser. Jakub Domagała znów spisał się świetnie, dowożąc 2. miejsce, a trzeci Marcin Mroskowiak popisał się czasem 1:23.241 w wyścigu…

Dziękuję wszystkim za udział i dobrą jazdę. Oczywistym jest, że przy takiej stawce nie da się uniknąć kontaktów i stykowych sytuacji, ale ważne, żeby wszystko odbywało się w dobrej atmosferze.

Myślę, że przy naszej stawce 25 aut, wyścigi są bardziej kulturalne niż Global Mazda Cup, gdzie startuje 12 aut. Jeszcze raz dzięki za to!

Sprawdźcie proszę, czy wszystko się zgadza:

MiejsceKierowcaGridStrataBest lapIncydentyPunktyDodatkoweŁącznie
1Krzysztof Wieser3-00.0001:23.64361002102
2Jakub Domagała1-02.5361:23.444592698
3Marcin Mroskowiak4-03.8621:23.241386389
4Paweł Zieliński211-08.8451:23.91048282
5Piotr Mikrut16-18.2751:24.01667878
6Mateusz Sklorz19-18.6941:24.02887474
7Jason O'Brien21-19.0801:24.238470373
8Tomasz Fedor7-22.9841:24.23866666
9Adam Bączyk26-25.1661:23.39276464
10Robert Pyrek2-31.8711:24.251662466
11Maciej Bochużyński18-42.6611:24.51326060
12Łukasz Kuśta17-1:01.4471:25.60895858
13Mateusz Cieślicki20-1:01.5021:24.865115656
14Przemysław Gawron23-1:02.9881:24.65085454
15Tomasz Ubycha14-1:03.9851:24.578115252
16Sebastian Kosmala5-1 L1:23.57065151
17Łukasz Nowak9-1 L1:24.076105050
18Pawel Tyburski12-1 L1:25.022104949
19Jacek Pawlowski22-1 L1:24.611104848
20Dominik Bieniak8-1 L1:23.73794747
21Bartłomiej Kędzia15-1 L1:23.872154646
22Paweł Gałańdziuk25-2 L1:24.550174545
23Cezary Chmal10-2 L1:24.02794444
24Grzegorz Stanisławiak13-7 L1:25.02954343
25Michał Szadkowski24-19 L1:24.73684242
26Tomasz Kowal?wka3-00.0001:24.67814141
27Michal Kisiel5-13.0041:24.84484040
28Piotr Binko4-16.7211:24.91543939
29Tomasz Osiński10-17.6951:24.876123838
30Damian Serdiuk222-24.3501:24.795113737
31Mariusz Solecki20-28.5131:24.99583636
32Adam Zadura23-29.0881:25.47273535
33Grzegorz Chustecki14-41.9881:25.214103434
34Mariusz Wr?bel19-43.9011:25.126113333
35Jacek Żak21-44.0451:25.86663232
36Łukasz Oślislok13-47.4531:25.03143131
37Marek Krzyszkowski15-54.7341:25.50263030
38Michał Czujwid17-56.4601:25.539112929
39Grzegorz Pudełko24-59.5511:25.219112828
40Piotr Misiorek36-1:00.8561:24.99872727
41Sebastian Robaszkiewicz11-1:25.7541:25.778122626
42Adam Kuzański9-1 L1:25.924172525
43Ireneusz Ciejka1-1 L1:25.124112424
44Adrian Bassa18-2 L1:24.982162323
45Kryspin Gończ7-2 L1:24.658162222
46Rafal Sebastianow12-2 L1:24.559122121
47Maciek Sudenis2-3 L1:24.972132020
48Krzysztof Gruszka16-3 L1:25.574171919
49Dawid Mirek8-10 L1:26.254211818
50Krzysztof Kozieł26-13 L1:25.194211717
51Paweł Hewelt1-00.0001:25.17591616
52Sławomir Burmer21-34.7731:26.09461515
53Urszula Adamczyk3-46.4861:25.853121414
54Mateusz Janiszewski23-46.9671:24.815101313
55Krzysztof Zaręba4-1:29.7341:25.894161212
56Jacek Megger218-1 L1:26.071101111
57Robert Piotrowicz7-1 L1:25.551141010
58Andriy Sheletytskyy19-1 L1:25.8951599
59Jan Rey5-1 L1:26.1591188
60Marcin Karbarz16-1 L1:24.9421177
61Maciej Krzysik15-1 L1:24.9651266
62Michał Dardziński2-2 L1:25.0161655
63J?zef Madziar213-2 L1:26.111644
64Łukasz Wojkowski17-2 L1:26.0151633
65Radek Tomczyszyn8-2 L1:26.2651522
66Tomasz Łącki22-2 L1:28.5051811
67Dawid Zwolinski6-2 L1:25.6631800
68Rafał Kisiel12-2 L1:25.4551600
69Michal Obolewicz10-4 L1:25.9502100
70Rafal Szymanski11-4 L1:25.5282400
71Damian Krajewski9-4 L1:25.7161000
72Bartlomiej Brodowski20-16 L1:27.653600
73Dariusz Wojda14-19 L1:34.065900
74Sebastian Klek24-21 L000
75Andrzej Lesiczka2-00.0001:25.627700
76Jarosław Pietrasiewicz1-00.2141:25.501800
77Michal Suder4-24.8651:25.1671500
78Przemysław Bylicki7-35.3101:26.646500
79Adam Kaczmarek12-48.2731:26.1661000
80Michał Wojtala8-53.7971:27.1701000
81Adam Musioł10-54.6871:25.743400
82Artur Zachraj16-56.1061:26.873800
83Piotr Orłowski9-59.7051:27.1651200
84Mariusz Glanc17-1 L1:29.088200
85Michał Grzeszczak6-1 L1:27.009900
86Przemysław Robak3-1 L1:25.502900
87Damian Borowski20-2 L1:28.2171200
88Kamil Piankowski18-2 L1:27.6911200
89Pawel Pawluk24-2 L1:27.4522000
90Paweł Syrek5-3 L1:25.3651300
91Wojciech Karkosz23-3 L1:26.8921200
92Wojciech Halbtuch19-4 L1:30.0402000
93Lukasz Dorocinski11-4 L1:27.1511800
94Bartosz Rulko21-16 L1:33.6232400
95Grzegorz Koziara13-21 L400
96Lukasz Kowalczyk14-21 L1600
97Wojciech Kordylewicz15-21 L000
98Mateusz Lampart22-21 L000



Powtórka

 

Powtórkę finałów B i A z mojej perspektywy zobaczycie poniżej:

Klasyfikacja generalna

 

Poniżej znajdziecie ją po dwóch rundach. Jeżeli są jakieś błędy lub nieścisłości, dajcie mi proszę znać na mcdon21@gmail.com

MKierowcaRunda IRunda IISuma
1Jakub Domagała10998207
2Marcin Mroskowiak9289181
3Krzysztof Wieser62102164
4Paweł Zieliński27282154
5Łukasz Kuśta7858136
6Paweł Gałańdziuk8645131
7Robert Pyrek6266128
8Michal Kisiel8540125
9Sebastian Kosmala6651117
10Adam Bączyk24864112
11Michał Szadkowski6442106
12Maciej Bochużyński4460104
13Dominik Bieniak5447101
14Grzegorz Stanisławiak564399
15Przemysław Gawron455499
16Tomasz Fedor336699
17Łukasz Nowak465096
18Pawel Tyburski474996
19Bartłomiej Kędzia494695
20Tomasz Ubycha435295
21Mateusz Cieślicki345690
22Mateusz Janiszewski741387
23Jacek Żak503282
24Mateusz Sklorz57479
25Piotr Mikrut07878
26Adam Kuzański512576
27Ireneusz Ciejka522476
28Grzegorz Chustecki393473
29Jason O'Brien07373
30Damian Serdiuk2323769
31Łukasz Oślislok373168
32Piotr Misiorek3382765
33Jacek Pawlowski144862
34Mariusz Solecki253661
35Krystian Szewczyk60060
36Dawid Mirek411859
37Krzysztof Kozieł421759
38Paweł Hewelt401656
39Michał Czujwid232952
40Urszula Adamczyk351449
41Grzegorz Pudełko192847
42Sebastian Robaszkiewicz212647
43Cezary Chmal04444
44Tomasz Kowal?wka04141
45Piotr Binko03939
46Kryspin Gończ162238
47Tomasz Osiński03838
48Rafał Kisiel36036
49Adam Zadura03535
50Mariusz Wr?bel03333
51Damian Bończak31031
52Marek Krzyszkowski03030
53Rafał Szymański30030
54Rafał Lechowicz29029
55Andrzej Lesiczka28028
56Krzysztof Gruszka81927
57Marcin Karbarz20727
58Krzysztof Konopka27027
59Bartek Kasprzyk26026
60Marcin Słaby24024
61Adrian Bassa02323
62Michał Grzeszczak22022
63Rafal Sebastianow02121
64Maciek Sudenis02020
65J?zef Madziar215419
66Jacek Megger271118
67Łukasz Słomiński18018
68Dariusz Wojda17017
69Sławomir Burmer01515
70Michał Dardziński9514
71Damian Koba13013
72Krzysztof Zaręba01212
73Michał Wojtala12012
74Łukasz Kowalczyk11011
75Kamil Piankowski10010
76Robert Piotrowicz01010
77Andriy Sheletytskyy099
78Jan Rey088
79Maciej Krzysik066
80Przemysław Bylicki606
81Artur Zachraj404
82Łukasz Wojkowski033
83Bartłomiej Surowiak303
84Radek Tomczyszyn022
85Bartosz Arenin202
86Tomasz Łącki011
87Michał Pyra101
88Adam Kaczmarek000
89Adam Musioł000
90Bartlomiej Brodowski000
91Bartosz Rulko000
92Damian Borowski000
93Damian Krajewski000
94Dawid Zwolinski000
95Grzegorz Koziara000
96Jarosław Pietrasiewicz000
97Łukasz Dorocinski000
98Mariusz Glanc000
99Mateusz Lampart000
100Michal Obolewicz000
101Michal Suder000
102Pawel Pawluk000
103Paweł Syrek000
104Piotr Orłowski000
105Przemysław Robak000
106Rafal Szymanski000
107Sebastian Klek000
108Wojciech Halbtuch000
109Wojciech Karkosz000
110Wojciech Kordylewicz000

Klasyfikacja generalna będzie dostępna w zakładce blogowej ligi w menu głównym „Graj”.

Kolejna runda

 

Przed nami rywalizacja na torze Okoyama Full Course – bardzo ciekawym, szerokim i długim, na którym wyścigi powinny być bardzo ciekawe.

Zasady pozostaną takie same jak dotychczas, ale bardzo Was proszę o odpowiedzenie w komentarzach na pytanie, czy starty mają pozostać zatrzymane, czy jednak robimy je lotne.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Chin

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 19 kwietnia
godz. 05:30 FP1
godz. 09:30 Kwalifikacje do Sprintu

Sobota, 20 kwietnia
godz. 05:00 – Sprint
godz. 09:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 21 kwietnia
godz. 09:00 – Wyścig

Najbliższy start Kubicy

4h Barcelony - ELMS

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi