KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Liga Parc Fermé – F1 2019 + PCPlatforma: F1 2019

Sprzęt: PC

Oceniany poziom: Liga podzielona jest na dzień dzisiejszy na 3 splity, w każdym z nich poziom jest odpowiednio niższy (nie jest to drastyczna różnica), chociaż sama liga trzyma wysoki poziom

Terminy wyścigów/kalendarz: Kalendarz każdego splitu trochę się różni, ponieważ split 2 i 3 zostały uruchomione w późniejszym czasie
Split 1 – Niedziela 20:00
Split 2 – Czwartek 20:00
Split 3 – Poniedziałek 20:00

Kontakt: Kontakt można uzyskać głównie poprzez Fanpage, Twittera oraz Discorda Ligowego.

Transmisje: Transmisje odbywają się na oficjalnym kanale Ligi Parc Fermé: https://www.youtube.com/channel/UCezfai3DQAkb78lR-McHgNA, prowadzone są przez B&K Studio – Synal3k oraz Everiles. Jako gość komentuje również Rulalos.

Strona www/Fanpage: Strona ligi: https://ligaparcferme.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/groups/593517174767237/

Discord: https://discord.gg/StkJGH

Twitter: https://twitter.com/LigaParcFerme

Wymagania: Brak specjalnych wymagań

Kwalifikacje/selekcja: kwalifikacje do splitów odbywały się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1GfceRzOWle0DU8D_UeUgL1guYlX9OgROSL1wgo10D0c/viewform?edit_requested=true. Obecnie nabór został zatrzymany, nowy nastąpi pewnie przy przejściu na F1 2020 oraz przy okazji nowego sezonu.

Informacje dodatkowe/opis ligi (opcjonalnie): Liga Parc Ferme została stworzona w roku 2019, a obecnie jedzie już drugi sezon. Liga zrzesza osoby szukające ludzi do wspólnej gry oraz miłej atmosfery i dobrej zabawy, atmosfera na Discordzie jest pozytywna i na pewno nowe osoby znajdą tam swoje miejsce. Wszystkie niezbędne informacje nt. ligi znajdziemy na jej stronie https://ligaparcferme.pl/.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Popularne tagi