KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

IRG World/International Racing Group – rFactor 2, Project Cars 2, Automobilista 2 + PCPlatforma: rFactor 2, Project Cars 2, Automobilista 2 /już niedługo

Sprzęt: PC

Oceniany poziom: fair play to najważniejsze, mile widziani początkujący simracerzy

Terminy wyścigów/kalendarz: treningi 24/7, wyścigi „mini” 24/7, wyścigi treningowe w soboty, oficjalne wyścigi w niedziele o 21:00

Kontakt: league@irg-world.pl https://discord.gg/ZfZYcrz

Transmisje: Transmisje na wysokim poziomie na największym kanale YouTube >>> MotogamesTV :
https://www.youtube.com/user/MotoGamesTV/featured

https://www.youtube.com/playlist?list=PLvKRulvmcpYdQjSPUl4Shzs8iwY9VlWFj
https://www.youtube.com/watch?v=O5Q5L0YUBVE

Strona www/Fanpage: https://irg-world.pl/ https://www.facebook.com/irgworldpl

Wymagania: fair play podczas jazdy na naszych serwerach i kulturalne
zachowanie na stronie oraz forum.

Kwalifikacje/selekcja: Każdy jakoś zaczynał i u nas wszyscy mają szansę pojeździć.

Informacje dodatkowe/opis ligi: Jesteśmy grupą entuzjastów motosportu, a zwłaszcza simracingu, która od kilku lat na portalu irg-world.pl organizuje wirtualne wyścigi w różnych seriach wyścigowych. Obecnie jesteśmy portalem w Polsce organizującym wirtualne serie wyścigowe na symulatorze rfactor2 oraz Project Cars 2 i wkrótce Automobilista 2. Co roku organizujemy całoroczną serię Formuła IRG (będącej odpowiednikiem Formuły 1 z realnego świata) oraz dwa sezony wyścigowe (wiosenny i jesienny) aut z zamkniętym dachem czyli przeważnie serie GT3, DTM lub tym podobne. Również w przerwie zimowej (styczeń -marzec) nie śpimy tylko organizujemy, krótkie serie jakichś wolniejszych open wheel (GP3, F2) oraz wolniejszych aut z dachem np. WTCR. Z naszych wyścigów staramy się za każdym razem prowadzić relacje live na Youtube, które mają od 1000 do 3000 wyświetleń i ponad. Mamy własnych komentatorów jak i własny plugin „telewizyjny” do prowadzenia takich transmisji.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Popularne tagi