KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

IRG World/International Racing Group – rFactor 2, Project Cars 2, Automobilista 2 + PCPlatforma: rFactor 2, Project Cars 2, Automobilista 2 /już niedługo

Sprzęt: PC

Oceniany poziom: fair play to najważniejsze, mile widziani początkujący simracerzy

Terminy wyścigów/kalendarz: treningi 24/7, wyścigi „mini” 24/7, wyścigi treningowe w soboty, oficjalne wyścigi w niedziele o 21:00

Kontakt: league@irg-world.pl https://discord.gg/ZfZYcrz

Transmisje: Transmisje na wysokim poziomie na największym kanale YouTube >>> MotogamesTV :
https://www.youtube.com/user/MotoGamesTV/featured

https://www.youtube.com/playlist?list=PLvKRulvmcpYdQjSPUl4Shzs8iwY9VlWFj
https://www.youtube.com/watch?v=O5Q5L0YUBVE

Strona www/Fanpage: https://irg-world.pl/ https://www.facebook.com/irgworldpl

Wymagania: fair play podczas jazdy na naszych serwerach i kulturalne
zachowanie na stronie oraz forum.

Kwalifikacje/selekcja: Każdy jakoś zaczynał i u nas wszyscy mają szansę pojeździć.

Informacje dodatkowe/opis ligi: Jesteśmy grupą entuzjastów motosportu, a zwłaszcza simracingu, która od kilku lat na portalu irg-world.pl organizuje wirtualne wyścigi w różnych seriach wyścigowych. Obecnie jesteśmy portalem w Polsce organizującym wirtualne serie wyścigowe na symulatorze rfactor2 oraz Project Cars 2 i wkrótce Automobilista 2. Co roku organizujemy całoroczną serię Formuła IRG (będącej odpowiednikiem Formuły 1 z realnego świata) oraz dwa sezony wyścigowe (wiosenny i jesienny) aut z zamkniętym dachem czyli przeważnie serie GT3, DTM lub tym podobne. Również w przerwie zimowej (styczeń -marzec) nie śpimy tylko organizujemy, krótkie serie jakichś wolniejszych open wheel (GP3, F2) oraz wolniejszych aut z dachem np. WTCR. Z naszych wyścigów staramy się za każdym razem prowadzić relacje live na Youtube, które mają od 1000 do 3000 wyświetleń i ponad. Mamy własnych komentatorów jak i własny plugin „telewizyjny” do prowadzenia takich transmisji.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

GP Monako

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

24h Le Mans

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Piątek, 24 maja
godz. 13:30 – FP1
godz. 17:00 – FP2

Sobota, 25 maja
godz. 12:30 – FP3
godz. 16:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 26 maja
godz. 15:00 – Wyścig

Popularne tagi