KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

European Racing Organisation – F1 2019 + PS4, XBOX

Platforma: F1 2019

Sprzęt: PS4, XBOX

Oceniany poziom: Wysoce zaawansowany, niewiele brakuje do topu (PS4 F1), zaawansowany (PS4 F2), średnio zaawansowany (F3, XBOX)

Terminy wyścigów/kalendarz: W zależności od dywizji – XBOX ma piątki 20, F3 ma soboty 17, F2 – soboty 19, natomiast F1 – niedziele 19

Kontakt: https://discord.gg/dVXN8SC

Transmisje: https://www.youtube.com/channel/UCryMLanneq76eKOai0c5gGw

Strona www/Fanpage: Będzie

Wymagania: Czysta jazda przede wszystkim, im wyższa dywizja, tym lepsze tempo wymagane.

Kwalifikacje/selekcja: Rekrutacja odbywa się co sezon w różnych formach – przed sezonem 1. była to próba czasowa + wyścig w Austrii, w drugim była to akademia, w trzecim wyłącznie próba czasowa oraz punkty doświadczenia. W sezonie 4. prawdopodobnie połączymy wszystko – próbę czasową, wyścig ewaluacyjny oraz punkty doświadczenia, jednakże dopiero zaczynamy przygotowania.

Informacje dodatkowe/opis ligi: Główna część federacji Virtual Racing Federation, składającej się z obecnie 5 lig w F1 2019 oraz jednej w Project Cars 2 (Wszystkie poza ERO, które ma dywizję na XBOX, są na PS4). Nie ma u nas nudnych wyścigów – szczególnie w dywizji F1 na PS4, zarzucam GP Włoch, które przebiło dosłownie wszystko, co działo się w wirtualnej jak i prawdziwej F1: https://www.youtube.com/watch?v=ca_lfAlXQtc (start od 29:30). Poza tym w sezonie 2. do końca o tytuł walczyło trzech kierowców.
Zawsze tworzymy własne kalendarze, o długości 16-18 wyścigów.
Liga jest międzynarodowa, porozumiewamy się w języku angielskim.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

GP Arabii Saudyjskiej

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

4h Barcelony - ELMS

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Popularne tagi