Orlen Team Kanał Sportowy

Kubica w Kanale, Nico mistrz i torebka po kanapce i bunch of wankers

Przed nami kolejna ciekawa rozmowa z Robertem Kubicą – tym razem na Kanale Sportowym, prowadzonym przez kilku znanych polskich dziennikarzy. Będą również powtórki dwóch wyścigów F1.

Cykl rozmów z członkami Orlen Teamu przeprowadzą od godziny 20 do 23 Michał Pol i Tomasz Smokowski. W programie gościć będą Robert Kubica, Kuba Przygoński, Bartłomiej Marszałek i Bartosz Zmarzlik.

Oczywiście po zakończeniu rozmowy na blogu znajdziecie najciekawsze wypowiedzi kierowców.

Dziś przed nami również powtórki dwóch wyścigów Formuły 1 – Grand Prix Abu Zabi 2016, naładowanego dużymi emocjami w związku w walką o mistrzostwo świata Lewisa Hamiltona i Nico Rosberga oraz Grand Prix Australii, zaczynającego sezon 2018, które na długo zapamiętają w Haasie oraz Williamsie.

Oprócz tego obejrzymy też dokumenty o takich legendach F1 jak Mario Andretti, Jackie Stewart czy Juan Pablo Montoya.Podsumowanie:
godz. 11:00 – Legendy F1: Mario Andretti
godz. 13:00 – Opowieści ze skarbca F1: 1984 (2)
godz. 15:00 – Grand Prix Abu Zabi 2016
godz. 15:00 – Legendy F1: Mario Andretti (2)
godz. 17:00 – Legendy F1: Jackie Stewart (2)
godz. 18:00 – Opowieści ze skarbca F1: 1984
godz. 19:00 – Legendy F1: Jackie Stewart
godz. 20:00 – Rozmowa z Robertem Kubicą i członkami Orlen Teamu – Kanał Sportowy (YouTube)
godz. 21:00 – Legendy F1: Juna Pablo Montoya
godz. 22:00 – Grand Prix Australii 2018 (2)

Ode mnie

 

O Kubicy

O F1Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 27 maja

Urodził się Piers Courage (27 startów, 2 podia).

Juan Manuel Fangio wygrywa GP Szwajcarii, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz pierwszy na podium staje Piero Taruffi, a debiut w F1 zalicza Stirling Moss.

Jody Scheckter triumfuje w GP Monako, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz 3. i ostatni ruszał z pole position. Było to 92. i ostatnie GP dla Jamesa Hunta.

Ayrton Senna wygrywa GP Monako, odnosząc 22. zwycięstwo w karierze.

Michael Schumacher triumfuje w GP Monako, odnosząc 48. zwycięstwo w karierze. Po raz 12. i ostatni z pole position ruszał David Coulthard. Pierwsze miejsce na podium zaliczyła ekipa Jaguara.

Robert Kubica zajmuje 5. miejsce w Grand Prix Monako. Triumfuje, po raz 17. w F1, Fernando Alonso.

Mark Webber wygrywa po raz 8. w F1, triumfując w GP Monako. Pierwsze najszybsze okrążenie wyścigu wykręcił Sergio Perez.

„Teraz mój zespół jest pół na pół z M-Sportem. Moi mechanicy jadą do fabryki M-Sportu żeby pracować nad samochodem i to dobrze bo zbierają ważne doświadczenie i wiedzę i pomagają rozwijać nasz zespół. Może byłoby możliwe zrobienie tego wszystkiego samodzielnie, ale jestem zadowolony z tego, jak wszystko przebiega. Byłem w złej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, ale włożyliśmy dużo pracy i długim okresie zmierzamy w dobrym kierunku. Rajd Portugalii był udanym testem dla RK World Rally Team. To nie była wymarzona sytuacja aby pojechać nowym autem po 11 tygodniach bez jazdy. Oczywiście, auto nie różni się bardzo, ale to zawsze okres bez testów. Chcę przejechać więcej rajdów. W Polsce jest impreza tuż przed Rajdem Polski na podobnych drogach, będziemy chcieli też pojechać coś przed rajdem Niemiec, ale trudno jest coś znaleźć” – mówi Robert Kubica.

Daniel Ricciardo zwycięża w GP Monako, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze.

Najnowsze wpisy