Robert Kubica Daniel Obajtek Orlen

Kubica dziękuje Orlenowi za pewność partnerstwa

Robert Kubica, podobnie jak wczoraj podczas live`a z Maciejem Giemzą, podziękował za wsparcie PKN Orlen. „W trudnych chwilach poznaje się ludzi z klasą” – napisał zawodnik Alfa Romeo Racing Orlen i Orlen Team ART.

3 kwietnia prezes Daniel Obajtek opublikował na Twitterze wpis, w którym stwierdził, że umowy PKN Orlen ze sportowcami i klubami zostały dostosowane w taki sposób, by móc je realizować w tym trudnym czasie.

Już wczoraj Robert Kubica mówił podczas rozmowy z Maciejem Giemzą: „Musimy podziękować PKN Orlen i prezesowi Obajtkowi, że w tym trudnym okresie jest deklaracja utrzymania naszych startów. Czapki z głów dla prezesa Obajtka, ale podziękowania też dla kibiców bo sport motorowy staje się coraz popularniejszy. Orlen Team to nie tylko motorsport”.Dziś polski kierowca opublikował również post na Instagramie, w którym pisze: Dziękuje PKN Orlen i Danielowi Obajtkowi za wsparcie i za świetną informację która daje mi jak i wszystkim sportowcom Orlen Teamu pewność kontynuacji Naszego partnerstwa z Wami i realizcji pasji! To wlasnie w takich trudnych okresach poznaje się ludzi z klasą”. Robert dodał do tego wpisu hashtagi m.in. #zostańciewdomu i #bedziedobrze.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 27 maja

Urodził się Piers Courage (27 startów, 2 podia).

Juan Manuel Fangio wygrywa GP Szwajcarii, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz pierwszy na podium staje Piero Taruffi, a debiut w F1 zalicza Stirling Moss.

Jody Scheckter triumfuje w GP Monako, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz 3. i ostatni ruszał z pole position. Było to 92. i ostatnie GP dla Jamesa Hunta.

Ayrton Senna wygrywa GP Monako, odnosząc 22. zwycięstwo w karierze.

Michael Schumacher triumfuje w GP Monako, odnosząc 48. zwycięstwo w karierze. Po raz 12. i ostatni z pole position ruszał David Coulthard. Pierwsze miejsce na podium zaliczyła ekipa Jaguara.

Robert Kubica zajmuje 5. miejsce w Grand Prix Monako. Triumfuje, po raz 17. w F1, Fernando Alonso.

Mark Webber wygrywa po raz 8. w F1, triumfując w GP Monako. Pierwsze najszybsze okrążenie wyścigu wykręcił Sergio Perez.

„Teraz mój zespół jest pół na pół z M-Sportem. Moi mechanicy jadą do fabryki M-Sportu żeby pracować nad samochodem i to dobrze bo zbierają ważne doświadczenie i wiedzę i pomagają rozwijać nasz zespół. Może byłoby możliwe zrobienie tego wszystkiego samodzielnie, ale jestem zadowolony z tego, jak wszystko przebiega. Byłem w złej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, ale włożyliśmy dużo pracy i długim okresie zmierzamy w dobrym kierunku. Rajd Portugalii był udanym testem dla RK World Rally Team. To nie była wymarzona sytuacja aby pojechać nowym autem po 11 tygodniach bez jazdy. Oczywiście, auto nie różni się bardzo, ale to zawsze okres bez testów. Chcę przejechać więcej rajdów. W Polsce jest impreza tuż przed Rajdem Polski na podobnych drogach, będziemy chcieli też pojechać coś przed rajdem Niemiec, ale trudno jest coś znaleźć” – mówi Robert Kubica.

Daniel Ricciardo zwycięża w GP Monako, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze.

Najnowsze wpisy