tv telewizja oglądanie program

Co dziś oglądać? Na przykład genialny wyścig w Chinach

Po intensywnej niedzieli, dziś też będzie co oglądać, szczególnie o godz. 15:00, kiedy nadana zostanie powtórka genialnego wyścigu sprzed dwóch lat.

Dziś obejrzeć będziemy mogli dokumenty o Nikim Laudzie, Ayrtonie Sennie, Franku Williamsie, Mice Hakkinenie, Nigelu Mansellu oraz Jackie Stewartcie. Będą również dwa programy „Ze skarbca F1”.

Najciekawszym wydarzeniem dnia według mnie będzie powtórka Grand Prix Chin z 2018 roku, w którym działo się naprawdę bardzo wiele, a zwycięzca był bardzo niespodziewany. O godz. 22:00 powtórzony zostanie wyścig o Grand Prix Brazylii 2019 z udziałem Roberta Kubicy.

Podsumowanie:
godz. 11:00 – Legendy F1: Niki Lauda (Eleven Sports 1)
godz. 13:00 – Legendy F1: Ayrton Senna (Eleven Sports 2)
godz. 14:00 – Legendy F1: Frank Williams (Eleven Sports 2)
godz. 15:00 – Legendy F1: Mika Hakkinen (Eleven Sports 2)
godz. 15:00 – Grand Prix Chin 2018 (Eleven Sports 1)
godz. 17:00 – Legendy F1: Nigel Mansell (Eleven Sports 2)
godz. 18:00 – Opowieści ze skarbca F1 (Eleven Sports 1)
godz. 19:00 – Legendy F1: Ayrton Senna (Eleven Sports 1)
godz. 21:00 – Legendy F1: Jackie Stewart (Eleven Sports 1)
godz. 22:00 – Grand Prix Brazylii 2019 (Eleven Sports 2)
godz. 23:00 – Opowieści ze skarbca F1 (Eleven Sports 1)Ode mnie

 

O Kubicy

O F1Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 27 maja

Urodził się Piers Courage (27 startów, 2 podia).

Juan Manuel Fangio wygrywa GP Szwajcarii, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz pierwszy na podium staje Piero Taruffi, a debiut w F1 zalicza Stirling Moss.

Jody Scheckter triumfuje w GP Monako, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz 3. i ostatni ruszał z pole position. Było to 92. i ostatnie GP dla Jamesa Hunta.

Ayrton Senna wygrywa GP Monako, odnosząc 22. zwycięstwo w karierze.

Michael Schumacher triumfuje w GP Monako, odnosząc 48. zwycięstwo w karierze. Po raz 12. i ostatni z pole position ruszał David Coulthard. Pierwsze miejsce na podium zaliczyła ekipa Jaguara.

Robert Kubica zajmuje 5. miejsce w Grand Prix Monako. Triumfuje, po raz 17. w F1, Fernando Alonso.

Mark Webber wygrywa po raz 8. w F1, triumfując w GP Monako. Pierwsze najszybsze okrążenie wyścigu wykręcił Sergio Perez.

„Teraz mój zespół jest pół na pół z M-Sportem. Moi mechanicy jadą do fabryki M-Sportu żeby pracować nad samochodem i to dobrze bo zbierają ważne doświadczenie i wiedzę i pomagają rozwijać nasz zespół. Może byłoby możliwe zrobienie tego wszystkiego samodzielnie, ale jestem zadowolony z tego, jak wszystko przebiega. Byłem w złej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, ale włożyliśmy dużo pracy i długim okresie zmierzamy w dobrym kierunku. Rajd Portugalii był udanym testem dla RK World Rally Team. To nie była wymarzona sytuacja aby pojechać nowym autem po 11 tygodniach bez jazdy. Oczywiście, auto nie różni się bardzo, ale to zawsze okres bez testów. Chcę przejechać więcej rajdów. W Polsce jest impreza tuż przed Rajdem Polski na podobnych drogach, będziemy chcieli też pojechać coś przed rajdem Niemiec, ale trudno jest coś znaleźć” – mówi Robert Kubica.

Daniel Ricciardo zwycięża w GP Monako, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze.

Najnowsze wpisy