powtórki eleven sports

Kolejna gratka dla kibiców F1 od Eleven Sports – poznajemy legendy

Aby zapełnić pustkę przy braku ścigania na żywo w Formule 1, Eleven Sports przygotował kolejną gratkę dla kibiców – serię filmów dokumentalnych o Formule 1.

Jak informuje stacja, codziennie o godz. 21:00 publikowany będzie film dokumentalny w jednej z trzech serii:

– Legendy F1 to seria poświęcona najwybitniejszym kierowcom i postaciom w dziejach królowej motorsportu. Przedstawia niezwykłe historie słynnych mistrzów świata F1 m.in. Nikiego Laudy, Ayrtona Senny, Nigela Mansella, Mario Andrettiego, Jackiego Stewarta i Alaina Prosta, a także tak barwnych osobistości jak Frank Williams czy Eddie Irvine.

– Architekci F1 to cykl, w którym jego twórcy skupiają się na wybitnych ludziach mających swój wkład w rozwój i popularyzację Formula 1. Bohaterami poszczególnych dokumentów są m.in. były prezydent FIA Max Mosley, znakomity inżynier i projektant John Barnard oraz ceniony mechanik i wieloletni szef McLarena Jo Ramírez.– Opowieści ze skarbca F1 to seria poświęcona fascynującym historiom związanym z Formula 1®. Jeden z odcinków opowiada o pamiętnej rywalizacji Ayrtona Senny z Alainem Prostem w 1984 roku, inny skupia się na prestiżowych wyścigach F1 w Monako, a kolejny na losach kultowej stajni Lotus, która odnosiła największe sukcesy w latach 60. i 70. XX wieku.

Premiery dokumentów będą emitowane w kanale Eleven Sports 1 od 29 marca codziennie o 21:00. Program #ElevenF1, który dotychczas był pokazywany w poniedziałki w porze premier serii dokumentalnych, zostanie połączony z nadawanym o 20:00 ELEVEN Call Live.

Warto przypomnieć, że od 29 marca w Eleven Sports 1 co tydzień będą retransmitowane najlepsze wyścigi Roberta Kubicy w F1 z lat 2006-2010. Na początek, w najbliższą niedzielę o 15:00, widzowie będą mogli obejrzeć pamiętne Grand Prix Kanady z 2008 roku, zakończone pierwszym zwycięstwem Polaka.

Jednocześnie przesunięciu ulegają powtórki wyścigów F1 z lat 2016 – 2019, które będą transmitowane od godz. 22:00 w Eleven Sports 2.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 6 kwietnia

Giancarlo Fisichella odnosi 1. zwycięstwo w F1, triumfując w GP Brazylii. Było to jego 10. podium w karierze. Zespół Jordan wystartował w F1 po raz 200.

Felipe Massa triumfuje w GP Bahrajnu, odnosząc 6. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny z pole position ruszał Robert Kubica, który zajął 3. miejsce. Po raz 50. na podium stanął Kimi Raikkonen. Drugie i ostatnie najszybsze okrążenie wyścigu w swojej karierze wykręcił Heikki Kovalainen.

Lewis Hamilton odnosi 24. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Bahrajnu. Po raz 150. w F1 startował Nico Rosberg, a po raz 250. Jenson Button.

Najnowsze wpisy