Malowanie Renault 2020 F1

Renault stawia na czerń

Ekipa Renault miała dziś swoją prezentację przed sezonem 2020. Niestety, zabrakło na niej auta, które nadal jest składane przed testami w Barcelonie. Zespół postawił na bardzo ciemną kolorystykę w swoim malowaniu.

R.S.20 nadal jest w fazie przygotowań, dlatego nie zostało przywiezione na prezentację, która odbyła się w Paryżu. Obecni byli natomiast kierowcy ekipy Daniel Ricciardo i Esteban Ocon oraz szefostwo – Cyril Abiteboul, Pat Fry, Marcin Budkowski oraz Alain Prost.

Jeżeli wierzyć renderom przedstawionym dziś przez ekipę, bolid Renault będzie czarny. Również na strojach zespołowych jest więcej tego koloru.

Podczas prezentacji potwierdzono, że kierowcą rezerwowym ekipy w sezonie 2020 będzie Chińczyk Guanyu Zhou.

Karol Romańczyk

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.