Orlen Daniel Obajtek Kubica Robert

Ogłoszenie startów Roberta Kubicy w DTM [Relacja live]

Dziś oficjalnie poznamy wyścigowe plany Roberta Kubicy na sezon 2020. Na organizowanym przez PKN Orlen briefingu prasowym ogłoszone zostaną starty Polaka w serii DTM i mamy nadzieję poznać przy tym jak najwięcej szczegółów programu polskiego kierowcy. Zapraszam na relację live z tego wydarzenia.

 

O konferencji

 

Na godz. 10:00 zaplanowany jest briefing prasowy z udziałem Roberta Kubicy. Oficjalnym jego powodem jest kontekst „planów sportowych Roberta Kubicy na 2020 rok”.

Teoretycznie jednak, mogłoby nie chodzić o starty w DTM, jednak skład konferencji: Jacek Sasin, Wiceprezes Rady Ministrów, minister aktywów państwowych, Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN oraz Waldemar Bogusch, Prezes Zarządu ORLEN Deutschland, sugeruje nam jasny kierunek dla Roberta Kubicy.

O DTM

 

Na blogu jest już trochę tekstów, przedstawiających tę serię, ale będzie ich jeszcze więcej.

– Kalendarz
Łączony kalendarz F1 i DTM
– Jak wygląda weekend wyścigowy
– Jaka jest punktacja
– Gdzie oglądać DTM w Polsce
– Gdzie kupić bilety na DTM
– Coś o aucie tej serii

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Najnowsze wpisy