RObert Kubica Alfa Romeo Warszawa

Robert Kubica w Warszawie – w aucie Alfy [Relacja live]

Po zakończeniu urlopu, Robert Kubica zawitał w Warszawie, gdzie wspólnie z PKN Orlen ma przygotować wstępne materiały reklamowe przed nowym sezonem Formuły 1. Towarzyszy mu media oficer Alfa Romeo Racing Orlen. W tym wpisie znajdziecie wszystkie materiały, które pojawią się dziś z tej wizyty.

Robert Kubica został ogłoszony kierowcą rezerwowym Alfy Romeo 1 stycznia tego roku. Polak miał już okazję być w fabryce ekipy w Hinwil, gdzie był na dopasowaniu fotela oraz nagrał krótkie wideo dla kibiców. Nie widzieliśmy natomiast jeszcze Roberta w oficjalnym stroju zespołu.

Iwona Hołod

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Najnowsze wpisy