szkic

Graj z nami dla WOŚP – ciekawe aukcje z Kubicą

Za kilka dni 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dotychczas na blogowych aukcjach zebraliśmy blisko 10 tys. złotych. Tym razem w ramach trzech aukcji do wylicytowania będą 4 przedmioty. Zobaczcie też inne ciekawe aukcje na ten cel związane z Robertem Kubicą.

Od Incasenta

 

Głównym punktem tegorocznych licytacji blogowych jest odbitka szkicu ołówkiem autorstwa Incasenta, podpisana przez Roberta Kubicę. Incasent zdobył ten podpis osobiście podczas Grand Prix Węgier.

Warto dodać, że poprzedni szkic autorstwa Incasenta został przekazany Robertowi w 2018 roku i teraz stoi na półce w salonie Roberta Kubicy w jego domu. Odbitka tamtego szkicu została wylicytowana w ubiegłym roku na rzecz WOŚP za 3000 zł.

Link do aukcji znajdziecie tutaj.

szkic

Od Hermana Tilke

 

Drugim fantem jest mapa toru Valencia Street Circuit z podpisem jego projektanta, Hermana Tilke.

Link do aukcji tutaj.

Valencia Street Circuit

Artworki

 

Trzecim są dwa podarowane przez Designera Kreatywnego Lu a.k.a. Dupinion artworki związane z Formułą 1. Pierwszy o nazwie 2011 (na zdjęciu), drugi o nazwie „Williams Duct-Tape Racing Team”.

Tutaj link do aukcji.

artwork

Do wszystkich wylicytowanych przedmiotów dodaję blogowe naklejki. Wysyłka jest darmowa.

Inne

 

Inni użytkownicy Allegro wystawili kilka ciekawych przedmiotów związanych z Robertem Kubicą.

Wylicytować można np. model BMW Sauber F1.09 od Minichamps, zdjęcie z autografem Roberta Kubicy, autograf na zdjęciach Roberta Kubicy z 2006 roku, czy powerbank z Robertem Kubicą z roku 2019 roku.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 22 lutego

Urodził się Niki Lauda, trzykrotny mistrz świata (1975, 1977, 1984) i wicemistrz świata 1976 (171 startów, 25 zwycięstw, 24 pole positions, 24 najszybsze okrążenia, 54 podia).

„Sytuacja była trudna. Kubica miał liczne urazy, nie tylko ramienia i nadgarstka, ale też poważne złamania nogi. Zdecydowaliśmy się zająć złamaniami przedramienia, ścięgnami i nerwami. Całą rękę od ramienia do palców trzeba było poskładać. Proces rehabilitacji będzie długi i potrwa przynajmniej rok” – mówi w komunikacie prasowym Emanuele Pamelin, lekarz opiekujący się Robertem. „Za pomocą specjalnych metod chcę skrócić czas rehabilitacji i wrócić w tym sezonie. Ten wypadek sprawi, że będę jeszcze silniejszy, tak jak było ostatnim razem” – taki komunikat od Roberta przekazuje jego menadżer, Daniele Morelli. Robert zostaje przeniesiony na oddział rehabilitacji po 16 dniach pobytu na oddziale intensywnej terapii.

Media podają, że Robert Kubica będzie w 2013 roku startował w serii ERC Citroenem DS3. Polak będzie jeździł ze zmodyfikowaną manetką skrzyni biegów: „Nie wiem dokładnie, jaka jest szybkość zmiany biegów w samochodzie zaproponowanym dla Roberta, ale jest pewne, że będzie ona wolniejsza niż normalna. Od rozmowy z FIA nie miałem jeszcze czasu porozmawiać z Robertem, ale będzie ku temu okazja teraz”.

Robert Kubica coraz częściej pojawia się na torach kartingowych. Znane staje się jedno z jego zdjęć na torze w Lonato ze szlifierką.

Najnowsze wpisy