szkic

Graj z nami dla WOŚP – ciekawe aukcje z Kubicą

Za kilka dni 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dotychczas na blogowych aukcjach zebraliśmy blisko 10 tys. złotych. Tym razem w ramach trzech aukcji do wylicytowania będą 4 przedmioty. Zobaczcie też inne ciekawe aukcje na ten cel związane z Robertem Kubicą.

Od Incasenta

 

Głównym punktem tegorocznych licytacji blogowych jest odbitka szkicu ołówkiem autorstwa Incasenta, podpisana przez Roberta Kubicę. Incasent zdobył ten podpis osobiście podczas Grand Prix Węgier.

Warto dodać, że poprzedni szkic autorstwa Incasenta został przekazany Robertowi w 2018 roku i teraz stoi na półce w salonie Roberta Kubicy w jego domu. Odbitka tamtego szkicu została wylicytowana w ubiegłym roku na rzecz WOŚP za 3000 zł.

Link do aukcji znajdziecie tutaj.

szkic

Od Hermana Tilke

 

Drugim fantem jest mapa toru Valencia Street Circuit z podpisem jego projektanta, Hermana Tilke.

Link do aukcji tutaj.

Valencia Street Circuit

Artworki

 

Trzecim są dwa podarowane przez Designera Kreatywnego Lu a.k.a. Dupinion artworki związane z Formułą 1. Pierwszy o nazwie 2011 (na zdjęciu), drugi o nazwie „Williams Duct-Tape Racing Team”.

Tutaj link do aukcji.

artwork

Do wszystkich wylicytowanych przedmiotów dodaję blogowe naklejki. Wysyłka jest darmowa.

Inne

 

Inni użytkownicy Allegro wystawili kilka ciekawych przedmiotów związanych z Robertem Kubicą.

Wylicytować można np. model BMW Sauber F1.09 od Minichamps, zdjęcie z autografem Roberta Kubicy, autograf na zdjęciach Roberta Kubicy z 2006 roku, czy powerbank z Robertem Kubicą z roku 2019 roku.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 16 stycznia

Mario Andretti wygrywa GP Argentyny, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze. Pierwszy raz najlepszy czas wyścigu wykręca Giles Villeneuve. W F1 debiutuje Didier Pironi, a 100. start zalicza Emerson Fittipaldi.

Robert Kubica pokazuje auto na 2015 rok. Będzie jeździł na oponach Pirelli, a jego sponsorami nadal będą Lotos i Grupa Azoty. Kubica będzie jeździł jeszcze starym modelem Fiesty. Nowy ma otrzymać w maju.

„Obecnie nie mamy programu na resztę roku. Na ten moment zatrzymuje się on na Monte Carlo. Rozmawiam ze sponsorami i innymi partnerami, ale zaplanowany mamy tylko Rajd Monte Carlo. Jeżeli zostaniemy w rajdach, to musi odbywać się na innych warunkach niż w ubiegłym roku, bo to było szaleństwo. Cały sezon WRC jest wielkim poświęceniem więc wolałbym solidnie przygotować się do wybranych startów. Jest możliwe, że będziemy robić coś jeszcze innego i mamy opcje na drugą część sezonu. Może to oznaczać powrót do samochodu wyścigowego. Jeżeli tak się stanie, to poświęcę na to cały mój czas i będzie to projekt długoterminowy” – mówi Robert Kubica w rozmowie z Autosportem.

Najnowsze wpisy