Porsche Formula E

Ekskluzywny dokument od Porsche przedstawiający wejście do świata Formuły E

„Road to Formula E” to nazwa dokumentu, który stworzył zespół filmowy po tym, jak towarzyszył ekipie TAG Heuer Porsche Formula E podczas przygotowań do debiutu w Formule E, a także podczas pierwszego wyścigu sezonu.

W 26-minutowym filmie zobaczymy wypowiedzi kierowców, poznamy członków ekipy, zobaczymy przed jakimi problemami stali wszyscy zaangażowani w ten projekt. Reżyser prowadzi nas przez trudne początki, wypadki, nieudane decyzje, a kończymy na świetnym starcie ekipy w pierwszy wyścigu sezonu i zajęciu drugiego miejsca przez Andre Lotterera.

„Po intensywnych przygotowaniach doszliśmy do pierwszej w pełni elektrycznej serii wyścigowej i również odgrywamy znaczącą rolę w kształtowaniu przyszłości sportów motorowych w tym środowisku” – to słowa Loterrera, które są idealnym zaproszenie do obejrzenia tego filmu.

Znajduje się on tutaj.

Źródło: porsche.com

MB

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 10 sierpnia

Urodził się Carlos Menditeguy (10 startów, 1 podium).

Jacques Laffite wygrywa GP Niemiec. Po raz 6. i ostatni z pole position startuje Alan Jones.

Pierwsze w historii Grand Prix Węgier wygrywa Nelson Piquet. Po raz 100. w F1 startuje Alain Prost. 70. podium w F1 zdobywa Renault.

Jacques Villeneuve triumfuje w GP Węgier. Drugie miejsce Damona Hilla to ostatnie podium zespołu Arrows w karierze i drugie i ostatnie podium Yamahy.

Archiwum