Urodziny RObert Kubica 2019

Wszystkiego najlepszego Robert!

Dokładnie 35 lat temu na świat przyszedł Robert Kubica – znany miłośnik pierogów i człowiek od rzeczy niemożliwych. W tym dniu chcemy życzyć mu dalszej realizacji pasji i satysfakcji z podjętych decyzji oraz powrotu radości ścigania.

Życzmy Robertowi zdrowia, szczęścia na torze, powodzenia w życiu poza nim oraz profesjonalnych ludzi i narzędzi, które pomogą mu w ściganiu na jak najwyższym poziomie. Niech dalej spełnia marzenia – swoje i nasze.

Zachęcam Was do składania dziś życzeń Robertowi – czy to tu czy w social mediach.

Dla przypomnienia ubiegłorocznym film z życzeniami od kibiców dla Roberta:

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 6 kwietnia

Giancarlo Fisichella odnosi 1. zwycięstwo w F1, triumfując w GP Brazylii. Było to jego 10. podium w karierze. Zespół Jordan wystartował w F1 po raz 200.

Felipe Massa triumfuje w GP Bahrajnu, odnosząc 6. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny z pole position ruszał Robert Kubica, który zajął 3. miejsce. Po raz 50. na podium stanął Kimi Raikkonen. Drugie i ostatnie najszybsze okrążenie wyścigu w swojej karierze wykręcił Heikki Kovalainen.

Lewis Hamilton odnosi 24. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Bahrajnu. Po raz 150. w F1 startował Nico Rosberg, a po raz 250. Jenson Button.

Najnowsze wpisy