KONTAKT     Zgarnij 150 zł na OC/AC!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Promo 20% na Viaplay (12M)

logo-powrot-roberta

MENU:

Testy F1 w Bahrajnie

Harmonogram, transmisje, składy

blank
Motor Racing - Formula One World Championship - Hungarian Grand Prix - Practice Day - Budapest, Hungary

TOP-10: Komunikaty radiowe Roberta Kubicy w sezonie 2019 [Aktualizacja]

To będzie gorzkie zestawienie, gdyż większość „najlepszych” według mnie komunikatów Roberta Kubicy w sezonie 2019. Zapraszam na moje top 10.

10. miejsce: „WOW. Przyjąłem. A dlaczego tak?” – po tym w alei serwisowej oznajmiono mu wycofanie go z wyścigu.

9. miejsce: „Dzięki chłopaki za niesamowitą pracę. Wiem, że jesteście naprawdę dobrzy i każdy z was tu na torze stara się robić wszystko, co w Waszej mocy i nie wszystko zależy od was” – Robert Kubica po zakończeniu GP Japonii.

8. miejsce: „Jesteście pewni? Wszystko wydaje się OK!” – po złapaniu „wolnego kapcia” w GP Meksyku.

7. miejsce: „Z tą przyjemnością to mów za siebie bo nie wszyscy muszą tak myśleć” – po Grand Prix Abu Zabi.

6. miejsce – „Czy chłopaki od tablicy na pitwall są już na wakacjach?” – w trakcie GP Węgier, skarżąc się na brak komunikatów przy pit-wall.

5. miejsce: „Wszystko OK, ale to jest jeb***y żart” – po wypadku na początku kwalifikacji do GP Japonii.

4. miejsce: „Myślałem, że kierowca, który jest z przodu, ma priorytet nad tym, który jest z tyłu” – po zakończeniu GP Monako, gdy otrzymał ostatecznie gorszą strategię od George Russella.

3. miejsce: „Pierwszy raz widzę żeby ktoś wyprzedzał pod niebieskimi flagami” – po wyprzedzeniu George Russella w Grand Prix Brazylii.

2. miejsce: „Myślę, że potrzebujemy lift and coast level 5, hehe. Niewiarygodne” – po otrzymaniu polecenia lift and coast podczas 2. treningu przed GP Rosji.

1. miejsce: „Paul, ja naprawdę wiem, co robię” – podczas Grand Prix Monako.

Aktualizacja

 

Wyniki Waszego głosowania:

10. miejsce: „Jesteście pewni? Wszystko wydaje się OK!” – po złapaniu „wolnego kapcia” w GP Meksyku.

9. miejsce: „Pierwszy raz widzę żeby ktoś wyprzedzał pod niebieskimi flagami” – po wyprzedzeniu George Russella w Grand Prix Brazylii.

8. miejsce: „Dzięki chłopaki za niesamowitą pracę. Wiem, że jesteście naprawdę dobrzy i każdy z was tu na torze stara się robić wszystko, co w Waszej mocy i nie wszystko zależy od was” – Robert Kubica po zakończeniu GP Japonii.

7. miejsce: „WOW. Przyjąłem. A dlaczego tak?” – po tym w alei serwisowej oznajmiono mu wycofanie go z wyścigu.

6. miejsce – „Czy chłopaki od tablicy na pitwall są już na wakacjach?” – w trakcie GP Węgier, skarżąc się na brak komunikatów przy pit-wall.

5. miejsce: „Myślałem, że kierowca, który jest z przodu, ma priorytet nad tym, który jest z tyłu” – po zakończeniu GP Monako, gdy otrzymał ostatecznie gorszą strategię od George Russella.

4. miejsce: „Z tą przyjemnością to mów za siebie bo nie wszyscy muszą tak myśleć” – po Grand Prix Abu Zabi.

3. miejsce: „Wszystko OK, ale to jest jeb***y żart” – po wypadku na początku kwalifikacji do GP Japonii.

2. miejsce: „Myślę, że potrzebujemy lift and coast level 5, hehe. Niewiarygodne” – po otrzymaniu polecenia lift and coast podczas 2. treningu przed GP Rosji.

1. miejsce: „Paul, ja naprawdę wiem, co robię” – podczas Grand Prix Monako.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Australii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 3 marca
godz. 08:55 – Trening F3
godz. 12:30 – FP1 F1
godz. 14:00 – Kwalifikacje F3
godz. 16:00 FP2 F1

Sobota, 4 marca
godz. 10:15 – 1. wyścig F3
godz. 12:30 – FP3 F1
godz. 16:00 – Kwalifikacje F1

Niedziela, 5 marca
godz. 09:50 – 2. wyścig F3
godz. 16:00 – Wyścig F1

Najbliższy start Kubicy

6h Portimao

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi