KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Iza Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Stalowy Jaro, Lukas Hewner, Grzejnik, Tsopni, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Marcin Starczewski, Mikołaj Demkow, Jędrzej Otręba, Tomasz Ignaczak, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Ilona Bykowska, Ba Ru, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, HITMAN 47, Mariusz Surlejewski, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, RkamilC, Pawel Licznerski, Patrick Komorek, Kamil Kuczman, szymon034, Marcin Rentflejsz, Rysiek Łotocki, Adrian Karwan, Marcin Bogutyn, Maks Szmytkowski, Norbert Sz
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
Esox33, archetype, Paw321p, Wilkor, Djdario, Tomek81, Siatek, ThrudCK, jacek79100, Piastun Piast, Mati, Zaszyfrowane, Rafał Przybylski, Maciej Kania, Kamil Tomczyk, Zynek, Marjusz, Łukasz Mikołajczyk, Piotr Naskrent
blank
Motor Racing - Formula One World Championship - Hungarian Grand Prix - Practice Day - Budapest, Hungary

TOP-10: Komunikaty radiowe Roberta Kubicy w sezonie 2019 [Aktualizacja]

To będzie gorzkie zestawienie, gdyż większość „najlepszych” według mnie komunikatów Roberta Kubicy w sezonie 2019. Zapraszam na moje top 10.

10. miejsce: „WOW. Przyjąłem. A dlaczego tak?” – po tym w alei serwisowej oznajmiono mu wycofanie go z wyścigu.

9. miejsce: „Dzięki chłopaki za niesamowitą pracę. Wiem, że jesteście naprawdę dobrzy i każdy z was tu na torze stara się robić wszystko, co w Waszej mocy i nie wszystko zależy od was” – Robert Kubica po zakończeniu GP Japonii.

8. miejsce: „Jesteście pewni? Wszystko wydaje się OK!” – po złapaniu „wolnego kapcia” w GP Meksyku.

7. miejsce: „Z tą przyjemnością to mów za siebie bo nie wszyscy muszą tak myśleć” – po Grand Prix Abu Zabi.

6. miejsce – „Czy chłopaki od tablicy na pitwall są już na wakacjach?” – w trakcie GP Węgier, skarżąc się na brak komunikatów przy pit-wall.

5. miejsce: „Wszystko OK, ale to jest jeb***y żart” – po wypadku na początku kwalifikacji do GP Japonii.

4. miejsce: „Myślałem, że kierowca, który jest z przodu, ma priorytet nad tym, który jest z tyłu” – po zakończeniu GP Monako, gdy otrzymał ostatecznie gorszą strategię od George Russella.

3. miejsce: „Pierwszy raz widzę żeby ktoś wyprzedzał pod niebieskimi flagami” – po wyprzedzeniu George Russella w Grand Prix Brazylii.

2. miejsce: „Myślę, że potrzebujemy lift and coast level 5, hehe. Niewiarygodne” – po otrzymaniu polecenia lift and coast podczas 2. treningu przed GP Rosji.

1. miejsce: „Paul, ja naprawdę wiem, co robię” – podczas Grand Prix Monako.

Aktualizacja

 

Wyniki Waszego głosowania:

10. miejsce: „Jesteście pewni? Wszystko wydaje się OK!” – po złapaniu „wolnego kapcia” w GP Meksyku.

9. miejsce: „Pierwszy raz widzę żeby ktoś wyprzedzał pod niebieskimi flagami” – po wyprzedzeniu George Russella w Grand Prix Brazylii.

8. miejsce: „Dzięki chłopaki za niesamowitą pracę. Wiem, że jesteście naprawdę dobrzy i każdy z was tu na torze stara się robić wszystko, co w Waszej mocy i nie wszystko zależy od was” – Robert Kubica po zakończeniu GP Japonii.

7. miejsce: „WOW. Przyjąłem. A dlaczego tak?” – po tym w alei serwisowej oznajmiono mu wycofanie go z wyścigu.

6. miejsce – „Czy chłopaki od tablicy na pitwall są już na wakacjach?” – w trakcie GP Węgier, skarżąc się na brak komunikatów przy pit-wall.

5. miejsce: „Myślałem, że kierowca, który jest z przodu, ma priorytet nad tym, który jest z tyłu” – po zakończeniu GP Monako, gdy otrzymał ostatecznie gorszą strategię od George Russella.

4. miejsce: „Z tą przyjemnością to mów za siebie bo nie wszyscy muszą tak myśleć” – po Grand Prix Abu Zabi.

3. miejsce: „Wszystko OK, ale to jest jeb***y żart” – po wypadku na początku kwalifikacji do GP Japonii.

2. miejsce: „Myślę, że potrzebujemy lift and coast level 5, hehe. Niewiarygodne” – po otrzymaniu polecenia lift and coast podczas 2. treningu przed GP Rosji.

1. miejsce: „Paul, ja naprawdę wiem, co robię” – podczas Grand Prix Monako.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi