BMW DTM a

Testy DTM w Jerez – dzień 2 [Relacja live]

Czy dziś na torze w Jerez zobaczymy Roberta Kubicę? Wszystko na to wskazuje. Czas na drugi dzień jazd w ramach testów młodych kierowców serii DTM. Zapraszam na relację live z czwartkowych wydarzeń!

Harmonogram

 

Oficjalnie BMW podało tylko Roberta Kubicę i Nicka Yelloly w swoim składzie, jednak wiadomo, że w środę pojedzie również Marco Wittmann, a innym kierowcą z oficjalnego składu będzie Philipp Eng.

Audi, które również pojawi się na testach, będzie miało następujący skład: Ed Jones, Jonathan Aberdein, Kevin van der Linde, Robin Rogalski, Fabio Scherer, Rene Rast i Nico Muller.

Informacje o torze, samochodzie czy relacjach znajdziecie tutaj.

fot. BMW Motorsport

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 1 kwietnia

Urodził się Shinji Nakano (33 starty).

David Coulthard triumfuje po raz 10. w karierze, wygrywając GP Brazylii. Po raz pierwszy na podium stanął Nick Heidfeld.

„Ten rok jest po to, żeby sprawdzić, czy jestem w stanie jeździć i na jakim poziomie w wyścigach długodystansowych. Nie chodzi o czasy okrążeń, bo o jazdę jestem spokojny, ale o też o to, że będę musiał przejechać wyścig 24-godzinny czy zmieniać się wielokrotnie za kierownicą. Do tej pory byłem przygotowany do maksymalnej koncentracji, ale tylko raz” – mówi Robert Kubica.

Najnowsze wpisy