grafika wydarzenie Narodowy

Orlen zaprasza – można zgarnąć jazdę z Orlen Team

Jutro od godzin porannych na błoniach Stadionu PGE Narodowy w Warszawie trwać będzie ciekawe wydarzenie motoryzacyjne, połączone z prezentacją nowych zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W roli ekspertów wystąpią zawodnicy ORLEN Team – Kuba Przygoński, Maciej Giemza, Adam Tomiczek, Kacper Wróblewski i Kamil Wiśniewski. Zaprezentują oni swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze do jazdy pokazowej, będzie też możliwość wygrania przejazdu z jednym z kierowców.

Start zaplanowano na niedzielę na godz. 8:00, a wydarzenie, organizowane wraz z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów oraz Policją, potrwa do godz. 15:00. Wezmą w nim udział również przedstawiciele Zarządu PKN ORLEN.

Ruch drogowy Orlen

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Najnowsze wpisy