Oglądaj F1 online       KONTAKT     Zgarnij 150 zł na OC/AC!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie

logo-powrot-roberta

Oglądaj F1 w Eleven           KONTAKT    Kup F1 TV PRO       Wsparcie               Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL        Zgarnij 150 zł na OC/AC!      

MENU:

Robert Kubica w Warszawie PKN Orlen

Robert Kubica gościł w Polsce – podsumowanie wizyty

Droga z Brazylii do Abu Zabi prowadzi… przez Polskę. Robert Kubica odwiedził wczoraj jedną z warszawskich szkół specjalnych, gdzie uczestniczył w wolontariacie pracowniczym PKN Orlen. Zobaczcie najciekawsze momenty z wczoraj.

Robert przybył do Szkoły Podstawowej nr 177 rano i został gorąco powitany przez dzieci i ich rodziców.

Przygotowano wiele atrakcji w związku z wizytą Roberta – były symulatory wyścigowe, ścianka wspinaczkowa, wyścigi elektrycznych samochodzików i zabawy z animatorami.

Robert wcielił się w rolę instruktora jazdy, rozdawał autografy i pozował do zdjęć, a prezes Daniel Obajtek rozdawał dzieciakom misie.

Wydarzenie przygotowali m.in. pracownicy PKN Orlen w ramach wolontariatu pracowniczego i to fakt zasługujący na podkreślenie.

Poniżej zobaczycie krótką relację filmową z wizyty Roberta w Polsce.

Zapewne nie był to jedyny punkt wizyty Roberta Kubicy w Polsce, wszak jesteśmy w ważnym okresie, w którym decyduje się przyszłość wyścigowa Polaka i rozmowy muszą być prowadzone na bieżąco. Ich efekty być może poznamy w ciągu 2 tygodni, ale nie ma się też co nastawiać na konkretne daty. Dobrze jednak, że przy okazji wizyt „biznesowych” daje się radość dzieciom i młodzieży. Podobne spotkania Orlen Team organizuje z innymi swoimi zawodnikami w innych placówkach.

Dziś rano Robert Kubica spotkał się również z siatkarzami warszawskiej drużyny siatkarskiej Verva Warszawa, której sponsorem został niedawno PKN Orlen. W spotkaniu uczestniczył też Paweł Fajdek i były podczas niego realizowane materiały wideo, a zatem warto w najbliższych dniach śledzić social media PKN Orlen i Orlen Team w poszukiwaniu kolejnych efektów wizyty Roberta w Polsce.

W piątek około południa Robert Kubica wrócił do Włoch.

fot. PKN Orlen

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Japonii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

8h Bahrajnu WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 30 września
godz. 12:00 – 13:00 – 1. trening
godz. 15:00 – 16:00 – 2. trening

Sobota, 1 października
godz. 12:00 – 13:00 – 3. trening
godz. 15:00 – 16:00 – Kwalifikacje

Niedziela, 2 października
godz. 14:00 – 16:00 – Wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi