konkurs airpoint

Konkurs – Bądź szybki jak Kubica i lataj! [Aktualizacja – wyniki]

Zapraszam Was do kolejnego blogowego konkursu, w którym do wygrania jest m.in. godzinna sesja w symulatorze lotów! Tym razem pytania będą dotyczyły historii występów Roberta Kubicy w Abu Zabi oraz sponsora konkursu – www.airpoint.eu. 

Konkurs będzie składał się z trzech pytań dotyczących występów Roberta Kubicy na torze Yas Marina Circuit oraz oferty airpoint.eu. Pytania ukażą się w piątek, 29 listopada 2019 pomiędzy godz. 09:00 a 09:30. O kolejności decyduje kolejność nadesłania pełnych, poprawnych odpowiedzi. Cała odpowiedź może zostać umieszczona tylko w jednym e-mailu. Liczy się wyłącznie jeden e-mail z jednego adresu e-mail.

Pytania:

Pytanie 1: Ile stopni wynosi kąt widzenia w symulatorach lotów www.airpoint.eu. 
Pytanie 2: Jakie było najwyższe miejsce zajęte przez Roberta Kubicę w kwalifikacjach do Grand Prix Abu Zabi?
Pytanie 3: Ile okrążeń łącznie podczas obu dni testów pokonał Robert Kubica podczas testów F1 w Abu Zabi w 2017 roku? (można pomylić się o 3)

Odpowiedzi na pytania należy udzielać na poniższym formularzu i wysyłać na adres konkurs.powrotroberta@gmail.com :

Formularz:
Pytanie 1:
Pytanie 2:
Pytanie 3:

Nick do wyświetlenia w wynikach:

„Wyrażam zgodę na użycie mojego adresu e-mail i innych danych wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i otrzymania informacji o nagrodzie oraz jej ewentualnej wysyłki”.

Koniec formularza

Nagrodę zdobywa osoba, która jako pierwsza nadeśle poprawne odpowiedzi wszystkie pytania na podanym formularzu.

1. miejsce – Wart aż 549 zł voucher na godzinny lot w symulatorze lotów AirPoint w Gdańsku lub Krakowie albo równowartość 150 zł na zakłady bukmacherskie na www.efortuna.pl albo czapka z daszkiem #RK88 od PKN Orlen.

czarpka Kubica RK88 Orlen

2. miejsce – Równowartość 100 zł na zakłady bukmacherskie na www.efortuna.pl
3. miejsce – Kubek z dowolnym nadrukiem od kubkireklamowe.slask.pl albo Równowartość 50 zł na zakłady bukmacherskie na www.efortuna.pl

O Sponsorze nagrody głównej

 

AirPoint to miejsca, w których każdy może poczuć się jak pilot linii lotniczych. Nie trzeba posiadać żadnej licencji, ani doświadczenia. Bez względu na poziom wiedzy lotniczej, w AirPoint każdy może usiąść za sterami samolotu pasażerskiego! Profesjonalni instruktorzy zadbają, by już za pierwszym razem udało się bezpiecznie wystartować i bez problemu powrócić na lotnisko. Podejmij wyzwanie w profesjonalnym symulatorze B737 lub A320! Czy uda Ci się wykonać idealne lądowanie?

AirPoint zaprasza do Gdańska, Krakowa i Warszawy. Zarezerwuj swój lot lub podaruj wyjątkowe emocje swoim najbliższym: www.airpoint.eu

Odpowiedzi

 

Pytanie 1: 210 stopni
Pytanie 2: 7.
Pytanie 3: 128

Wyniki

 

1. miejsce – arek2208 – godz. 9:17
2. miejsce – hubik – godz. 9:17
3. miejsce – przem.15 – godz. 9:17

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 6 kwietnia

Giancarlo Fisichella odnosi 1. zwycięstwo w F1, triumfując w GP Brazylii. Było to jego 10. podium w karierze. Zespół Jordan wystartował w F1 po raz 200.

Felipe Massa triumfuje w GP Bahrajnu, odnosząc 6. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny z pole position ruszał Robert Kubica, który zajął 3. miejsce. Po raz 50. na podium stanął Kimi Raikkonen. Drugie i ostatnie najszybsze okrążenie wyścigu w swojej karierze wykręcił Heikki Kovalainen.

Lewis Hamilton odnosi 24. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Bahrajnu. Po raz 150. w F1 startował Nico Rosberg, a po raz 250. Jenson Button.

Najnowsze wpisy