konkurs airpoint

Konkurs! Bądź szybki jak Kubica i lataj [Aktualizacja – odpowiedzi i wyniki]

Zapraszam Was do kolejnego blogowego konkursu, w którym do wygrania jest m.in. godzinna sesja w symulatorze lotów! Tym razem pytania będą dotyczyły zarówno ostatnich startów Roberta Kubicy, jak i Grand Prix Brazylii oraz sponsora konkursu – www.airpoint.eu. 

Konkurs będzie składał się z trzech pytań dotyczących startów Roberta Kubicy w wyścigach oraz oferty airpoint.eu. Pytania ukażą się w piątek, 8 listopada 2019 pomiędzy 12:30 a 13:00. O kolejności decyduje kolejność nadesłania pełnych, poprawnych odpowiedzi. Cała odpowiedź może zostać umieszczona tylko w jednym e-mailu. Liczy się wyłącznie jeden e-mail z jednego adresu e-mail.

Pytania:

Pytanie 1: Które miejsce zajął Robert Kubica w swoim pierwszym wyścigowym starcie na torze Interlagos?
Pytanie 2: Jakie było najwyższe miejsce Roberta Kubicy w wyścigu o Grand Prix Brazylii?
Pytanie 3: Ile lotnisk z całego świata jest dostępnych w symulatorach lotów airpoint.eu?

Odpowiedzi na pytania należy udzielać na poniższym formularzu i wysyłać na adres konkurs.powrotroberta@gmail.com :

Formularz:
Pytanie 1:
Pytanie 2:
Pytanie 3:

Nick do wyświetlenia w wynikach:

„Wyrażam zgodę na użycie mojego adresu e-mail i innych danych wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i otrzymania informacji o nagrodzie oraz jej ewentualnej wysyłki”.

Koniec formularza

Nagrodę zdobywa osoba, która jako pierwsza nadeśle poprawne odpowiedzi wszystkie pytania na podanym formularzu.

1. miejsce – Wart aż 549 zł voucher na godzinny lot w symulatorze lotów AirPoint w Gdańsku lub Krakowie albo równowartość 150 zł na zakłady bukmacherskie na www.efortuna.pl albo czapka z daszkiem #RK88 od PKN Orlen.

czarpka Kubica RK88 Orlen
2. miejsce – Równowartość 100 zł na zakłady bukmacherskie na www.efortuna.pl
3. miejsce – Kubek z dowolnym nadrukiem od kubkireklamowe.slask.pl albo Równowartość 50 zł na zakłady bukmacherskie na www.efortuna.pl

O Sponsorze nagrody głównej

 

AirPoint to miejsca, w których każdy może poczuć się jak pilot linii lotniczych. Nie trzeba posiadać żadnej licencji, ani doświadczenia. Bez względu na poziom wiedzy lotniczej, w AirPoint każdy może usiąść za sterami samolotu pasażerskiego! Profesjonalni instruktorzy zadbają, by już za pierwszym razem udało się bezpiecznie wystartować i bez problemu powrócić na lotnisko. Podejmij wyzwanie w profesjonalnym symulatorze B737 lub A320! Czy uda Ci się wykonać idealne lądowanie?

AirPoint zaprasza do Gdańska, Krakowa i Warszawy. Zarezerwuj swój lot lub podaruj wyjątkowe emocje swoim najbliższym: www.airpoint.eu

Odpowiedzi

 

Odpowiedź 1: 1. miejsce (2002 rok, Brazylijska Formuła Renault)
Odpowiedź 2: 2. miejsce (2009 rok)
Odpowiedź 3: 24000, około 24000, ponad 24000

Wyniki

 

1. miejsce: 4moments – godz. 12:49
2. miejsce: hurricane – godz. 12:49
3. miejsce: Silton – godz. 12:50

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, niebawem nowy wpis!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 27 maja

Urodził się Piers Courage (27 startów, 2 podia).

Juan Manuel Fangio wygrywa GP Szwajcarii, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz pierwszy na podium staje Piero Taruffi, a debiut w F1 zalicza Stirling Moss.

Jody Scheckter triumfuje w GP Monako, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz 3. i ostatni ruszał z pole position. Było to 92. i ostatnie GP dla Jamesa Hunta.

Ayrton Senna wygrywa GP Monako, odnosząc 22. zwycięstwo w karierze.

Michael Schumacher triumfuje w GP Monako, odnosząc 48. zwycięstwo w karierze. Po raz 12. i ostatni z pole position ruszał David Coulthard. Pierwsze miejsce na podium zaliczyła ekipa Jaguara.

Robert Kubica zajmuje 5. miejsce w Grand Prix Monako. Triumfuje, po raz 17. w F1, Fernando Alonso.

Mark Webber wygrywa po raz 8. w F1, triumfując w GP Monako. Pierwsze najszybsze okrążenie wyścigu wykręcił Sergio Perez.

„Teraz mój zespół jest pół na pół z M-Sportem. Moi mechanicy jadą do fabryki M-Sportu żeby pracować nad samochodem i to dobrze bo zbierają ważne doświadczenie i wiedzę i pomagają rozwijać nasz zespół. Może byłoby możliwe zrobienie tego wszystkiego samodzielnie, ale jestem zadowolony z tego, jak wszystko przebiega. Byłem w złej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, ale włożyliśmy dużo pracy i długim okresie zmierzamy w dobrym kierunku. Rajd Portugalii był udanym testem dla RK World Rally Team. To nie była wymarzona sytuacja aby pojechać nowym autem po 11 tygodniach bez jazdy. Oczywiście, auto nie różni się bardzo, ale to zawsze okres bez testów. Chcę przejechać więcej rajdów. W Polsce jest impreza tuż przed Rajdem Polski na podobnych drogach, będziemy chcieli też pojechać coś przed rajdem Niemiec, ale trudno jest coś znaleźć” – mówi Robert Kubica.

Daniel Ricciardo zwycięża w GP Monako, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze.

Najnowsze wpisy