Motor Racing - Formula One World Championship - Russian Grand Prix - Qualifying Day - Sochi, Russia

W przyszłym tygodniu potwierdzenie Hulkenberga… w DTM?

W najbliższych dniach Nico Hulkenberg ma zostać przedstawiony jako kierowca zespołu DTM w BMW – informuje Roberto Chinchero. Oznacza to niemal pewne pozostanie w zespole Alfy Romeo Antonio Giovinazziego.

Hulkenberg traci miejsce w Renault na rzecz Estebana Ocona. Negocjował on z zespołem Haasa, jednak okazał się mieć zbyt duże wymagania. Toczył także rozmowy z Alfą Romeo, jednak tam mocna była pozycja Antonio Giovinazziego i to mimo słabego początku sezonu.

32-latek nie zamierza jednak rezygnować z Formuły 1 i prawdopodobnie będzie kierowcą rezerwowym lub testowym w jednej z ekip.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 12 listopada

Urodził się Peter Whitehead (10 startów, 1 podium).

Damon Hill wygrywa GP Australii, odnosząc 13. zwycięstwo w karierze oraz 30. podium. Po raz jedyny w karierze na podium staje Gianni Morbidelli. Jedyne podium zgarnia ekipa Footwork.

Portal omnicorse pisze, że Robert Kubica jest gotów spróbować swoich sił w DTM.

Zespół Oregon i auto RS 01 z Robertem Kubicą w składzie, nie kończy wyścigu 6h di Roma z powodu awarii. Robert Kubica jeździł 1,5 godziny i notował bardzo dobre czasy.

Sebastian Vettel triumfuje w GP Brazylii. To było jego 47. zwycięstwo w karierze oraz 950. triumf auta napędzanego silnikiem Ferrari.

Auto Motor und Sport informuje, że trwa dopracowywanie szczegółów kontraktu Roberta Kubicy.