Daniel Obajtek: Rozmowy trwają

Prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek potwierdził dziś w rozmowie z Radiem Zet, że kierowany przez niego koncern jest mocno związany z Robetem Kubicą, sugerując, że ich współpraca nie zakończy się po tym sezonie. Padły również słowa o przyszłości w Formule 1.

„Jako Orlen jesteśmy trwale związani z Robertem i uważamy, że czeka go świetlana przyszłość. Robert bije wszystkie rekordy popularności – nie tylko w Polsce – i to napędza nas do działania. Oczywiście rozmowy trwają, ale nie zdradzamy zakulisowych szczegółów. Jeżeli chodzi o plotki, to jeszcze raz powtórzę, że jesteśmy trwale związani z Robertem” – powiedział Daniel Obajtek.

Widać, jak PKN Orlen docenia współpracę z obecnym kierowcą Williamsa. PKN Orlen jest obecnie jednym z największych atutów Roberta Kubicy w staraniach o pozostanie w Formule 1, niekoniecznie w Williamsie.

Najważniejsze są słowa o trwających rozmowach i trzeba mieć świadomość, że jeszcze wiele w sprawie Roberta Kubicy może się zdarzyć.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 16 września

Urodził się Karl Kling (11 startów, 2 podia, 1 najszybsze okrążenie).

Alberto Ascari wygrywa swój drugi wyścig w F1. Po raz pierwszy na podium staje Felice Bonetto, a 5. i ostatni najszybszy czas okrążenia wykręca w F1 Giuseppe Farina.

Graham Hill triumfuje w GP Włoch.

Juan Pablo Montoya wygrywa swoje pierwsze GP w F1, triumfując w GP Włoch.

Robert Kubica zajmuje 9. miejsce w GP Belgii. Wyścig wygrywa Kimi Raikkonen, a drugie miejsce zajmuje Felipe Massa. To sprawia, że Ferrari zapewnia sobie tytuł mistrzowski w tym sezonie. 100. start w F1 zalicza Mark Webber, a 50. start ekipa Red Bulla.

Pojawia się pierwsze, nie robione z ukrycia zdjęcie Roberta Kubicy.

Lewis Hamilton wygrywa Grand Prix Singapuru. Pierwsze najszybsze okrążenie w wyścigu wykręca Kevin Magnussen (jednocześnie pierwsze dla Haasa), a 150. start w F1 zalicza Nico Hulkenberg.

Najnowsze wpisy