KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 100 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

jpeg-optimizer_logo-powrot-roberta

MENU:

Ważna informacja o Lidze F1 2019

Trzeci wyścig naszej ligi F1 2019 odbędzie się w najbliższą niedzielę we wszystkich trzech grupach. Ligę organizowała będzie nowa osoba i liczę na rozwiązanie dotychczasowych problemów technicznych i organizacyjnych.

Szczegóły

 

Trzeci wyścig będzie odbywał się na torze Silverstone. Oto terminy poszczególnych grup:
Grupa 1 (bez asyst) – niedziela, 18 sierpnia, godz. 18:30
Grupa 2 (średnie asysty)- niedziela, 18 sierpnia, godz. 19:30
Grupa 3 – (pełne asysty) – niedziela, 18 sierpnia, godz. 20:30

Dla tych, którzy z jakichś względów opuścili dwa pierwsze wyścigi informacja, że liczymy tylko 6 z 8 wyścigów do klasyfikacji generalnej, dlatego nawet jeżeli dopiero teraz ktoś pojedzie pierwszy raz, ma szanse na wygraną.

Nasze rundy będą składały się z 20-minutowych kwalifikacji oraz wyścigu przejeżdżanego na 25% dystansu wyścigowego. Kwalifikacje nie będą podzielone na Q1, Q2 itd. Po prostu każdy z uczestników otrzyma 20 minut na wykręcenie jak najlepszego czasu.

Nie będą przeprowadzane treningi. W wyścigach grupy 1 nie będzie żadnych asyst – w tym asyst alei serwisowej.

Jak zagrać – ważne!

 

Ci, którzy zakwalifikowali się do naszej ligi, powinni teraz przyjąć na steamie zaproszenie do grona znajomych od użytkownika werdus. Następnie będą Wam przesyłane zaproszenia do naszej ligi. i do lobby.

Kolejne informacje dotyczące ligi w weekend.

Podziel się wpisem:

Najnowsze wpisy na blogu:

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Węgier

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

6h Sao Paulo

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Piątek, 19 lipca
godz. 13:30 – 1. trening
godz. 17:00 – 2. trening

Sobota, 20 lipca
godz. 12:30 – 3. trening
godz. 16:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 21 lipca
godz. 15:00 – Wyścig

Popularne tagi

Archiwum