Racing Point wkrótce ogłosi kierowców na sezon 2020

Szef zespołu Racing Point, Otmar Szafnauer, mówi, że zespół jest bliski ogłoszenia kierowców na kolejny sezon.

Sergio Perez, któremu kontrakt kończy się po tym sezonie ostatnio wypowiedział się na temat swojej przyszłości, zapewniając, że wszystko układa się tak jak powinno. Co do Lance’a Strolla nie mamy raczej wątpliwości, że zostanie on w zespole swojego ojca tak długo jak będzie chciał.

Szafnauer został zapytany, czy zespół prawdopodobnie przedłuży kontrakt Sergio Pereza:
„Nic nie jest zrobione, dopóki nie zostanie zrobione, ale jesteśmy na dobrej drodze. Myślę, że we właściwym czasie, nie tak daleko w przyszłości, ogłosimy”

Jakub Andrusiewicz

źródło: racefans.net

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 19 stycznia

Stirling Moss wygrywa GP Argentyny, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze. To jednocześnie pierwsza wygrana zespołu Cooper. Po raz 29 i ostatni z pole oosition startował Juan Manuel Fangio, zdobywając 23. i ostatni najlepszy czas okrążenia w karierze. Był to też jego 50. start w F1.

Urodził się Torso Marques (24 starty w latach 1996, 1997).

Urodził się Jenson Button, mistrz świata z 2009 roku. Zaliczył 306 startów w latach 2000 – 2017, wygrywając 15. wyścigów, zdobywając po 8 pole positions i najszybszych czasów okrążenia. 50 razy stawał na podium.

Urodził się Christian Fittipaldi (40 startów).

Polak testuje samochód Eurocup Renault Megane Trophy na torze San Martino del Lago we Włoszech. „Wszyscy byliśmy pod wrażeniem tego co robił. Gnał jak szalony” – mówi po teście Jerry Canevisio.

W wieku 97 lat umiera Robert Manzon (28 startów w latach 1950 – 1956, 2 podia).