Daniel Obajtek Robert Kubica F1 Williams Orlen

„Nie od razu będą wyniki”

Podczas rozmowy w Polskim Radiu, prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek, odniósł się do narzekań niektórych na brak wyników Roberta Kubicy w Formule 1 oraz kolejny raz podkreślił, jak ważna jest dla marki obecność w Formule 1.

„Robert bardzo dzielnie walczy. Robert to Polak, a ich chcemy wspierać. Jesteśmy zaangażowani w F1, ale też jesteśmy zaangażowani w Roberta. Nie raz słyszę: „a angażujecie się, a wyniki są takie… Ale trzeba też powiedzieć, że nie od razu będą wyniki” – mówił Daniel Obajtek w programie „Nieznani – znani” z 11 sierpnia.

Mówiąc o wspieraniu poszczególnych dyscyplin sportowych, powiedział on również o obecności w Formule 1.

„Trzeba też powiedzieć, zę wejście do F1 to też budowanie marki. Około 2 miliardy ludzi przed telewizorami ogląda Formułę 1. I jeżeli gdzieś leci się do krajów arabskich czy w inne kierunki, to firma która jest w F1 jest barziej wiarygodna” – dodał prezes PKN Orlen.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 18 listopada

Lewis Hamilton wygrywa GP USA, odnosząc 21. zwycięstwo w karierze. Po raz 100. w F1 jedzie Sebastian Vettel, a jego Red Bull zapewnia sobie mistrzostwo świata w klasyfikacji konstruktorów. Było to 850. GP w historii Ferrari oraz 400. GP dla Renault jako dostawcy silników.

Najnowsze wpisy