Momenty, memy, filmy i zdjęcia – podsumujmy pierwszą część sezonu!

Zanim przyjdzie czas na bardziej tekstowe podsumowanie pierwszej części sezonu, zapraszam Was do wskazania Waszych najlepszych momentów, memów, filmów i zdjęć z pierwszych 12 wyścigów sezonu 2019.

Choć zdecydowanie spodziewaliśmy się lepszego sezonu, to były w nim momenty, zdjęcia i filmy, które warto docenić. Które z nich są najlepsze? O to pytam Was, nie ukrywając, że Wasze wybory pomogą mi w pisaniu podsumowania pierwszej części sezonu – mowa tu przede wszystkim o momentach.

Poniżej znajdziecie odnośniki do poszczególnych głosowań. Zdecydowałem się każde z nich zrobić w osobnym wpisie – dla Waszego komfortu. Najlepiej będzie jednak, jeżeli dyskusja na temat poszczególnych wyborów lub Wasze sugestie do poszczególnych głosowań będą odbywały się pod tym wpisem, który czytacie teraz.

W każdej z ankiet możecie przy konkretnym memie, zdjęciu, filmie czy momencie oddać głos „Najlepszy!” lub zaznaczyć, że zasługuje na pierwszą piątkę (czyli de facto miejsca 2-5).

Zapraszam do głosowania!

NAJLEPSZE MOMENTY

 

NAJLEPSZE ZDJĘCIA

 

NAJLEPSZE FILMY

 

NAJLEPSZE MEMY

 

Dajmy sobie czas do końca środy na głosowanie i w czwartek przedstawię wyniki Waszego głosowania razem.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 22 sierpnia

Urodził się Ian Scheckter (18 startów).

Juan Manuel Fangio wygrywa GP Szwajcarii i zapewnia sobie drugi tytuł mistrzowski w F1. Jedyne podium w F1 zgarnia Hans Herrmann.

Bruno Senna zastępuje Nicka Heidfelda w bolidzie Lotus Renautl. Niemiec nie wróci już do F1.

Najnowsze wpisy