Momenty, memy, filmy i zdjęcia – podsumujmy pierwszą część sezonu!

Zanim przyjdzie czas na bardziej tekstowe podsumowanie pierwszej części sezonu, zapraszam Was do wskazania Waszych najlepszych momentów, memów, filmów i zdjęć z pierwszych 12 wyścigów sezonu 2019.

Choć zdecydowanie spodziewaliśmy się lepszego sezonu, to były w nim momenty, zdjęcia i filmy, które warto docenić. Które z nich są najlepsze? O to pytam Was, nie ukrywając, że Wasze wybory pomogą mi w pisaniu podsumowania pierwszej części sezonu – mowa tu przede wszystkim o momentach.

Poniżej znajdziecie odnośniki do poszczególnych głosowań. Zdecydowałem się każde z nich zrobić w osobnym wpisie – dla Waszego komfortu. Najlepiej będzie jednak, jeżeli dyskusja na temat poszczególnych wyborów lub Wasze sugestie do poszczególnych głosowań będą odbywały się pod tym wpisem, który czytacie teraz.

W każdej z ankiet możecie przy konkretnym memie, zdjęciu, filmie czy momencie oddać głos „Najlepszy!” lub zaznaczyć, że zasługuje na pierwszą piątkę (czyli de facto miejsca 2-5).

Zapraszam do głosowania!

NAJLEPSZE MOMENTY

 

NAJLEPSZE ZDJĘCIA

 

NAJLEPSZE FILMY

 

NAJLEPSZE MEMY

 

Dajmy sobie czas do końca środy na głosowanie i w czwartek przedstawię wyniki Waszego głosowania razem.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 28 stycznia

Urodził się Jimmy Bryan (9 startów, 1 zwycięstwo, 3 podia).

Emerson Fittipaldi wygrywa GP Argentyny. Było to jego 7. zwycięstwo w karierze, podczas któego wykręcił swoje pierwsze najszybsze kółko w karierze.

Urodził się Takuma Sato (90 startów, 1 podium).

Najnowsze wpisy