Mini Drivers tym razem z Kubicą, Polak dziś odpoczywa aktywnie

Ciekawy wyścig, to i ciekawe podsumowanie. Mini Drivers – popularny kanał przedstawiający w rysunkowej formie wyścigi Formuły 1, opublikował podsumowanie Grand Prix Wielkiej Brytanii. Jest w nim – wyjątkowo – fragmencik z Robertem Kubicą. Polak dziś – już w rzeczywistości – jeździ na rowerze, a jego partner z zespołu testuje na Silverstone.

Mini Drivers

 

Poniżej zobaczycie podsumowanie Grand Prix Wielkiej Brytanii. Przypomnę, że poprzednie dotychczasowe odcinki tej serii możecie oglądać w zakładce „Oglądaj”.

Przejażdżka

 

Dziś na Silverstone trwają testy opon Pirelli na sezon 2020. Biorą w nich udział zespoły Williamsa i Red Bulla. Wtorek to dzień jazd George Russella, jutro do bolidu wsiądzie Robert Kubica. Testy te służą wyłącznie Pirelli, ekipa nie może testować na nich nowych części, nie decyduje też w większości o ustawieniach bolidu. Testy są tajne, nikt nie ma na nie wstępu, nie są też znane czasy. Pirelli opublikowało tylko krótką informację o nich na swoim Twitterze.

Robert Kubica wykorzystał okazję pojeżdżenia po Anglii na rowerze czym pochwalił się na swoim profilu na Instagramie.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.